Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 749 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pica nın dev olayı saçma çıktı.Vur kafasına cıksın içinden gerçek beden :D Ayrıca dev kılıç falan.Zoro rakibini buldu.

Sanji var dediler geldik ya :D

herkes 2 hafta sonra bomba gibi gelecek diyor bende öyle düşünüyorum ama zaten editörlerin elinde şu an bir sonra ki 2 sayı hazır bekliyordur %90. Yani gerçekten 2 haftaya değsin diye normalde yaptığı arayı bile yapmadı Oda bence.

2 hafta sonra kısa bir Flashback ve Dof un suratına tek darbe yediğini görsem hiç gam yemem. Sanji nasıl olsa çıkar ortaya ama ister inanın ister inanmayın İlk gördüğümden beri şu adama şöyle birinin okkalı bir geçirmesini istiyorum. Bir bu 2 kizaru :D

O sahneyi gördükten sonra direk pc başından kalkar su eçer biraz gelir etrafı seyreder en az 30 dk sonra gerisini okurum manganın :D

Ohoo bu Pica balon çıkacak görürsünüz :/ Adam bütün adayı manipule ediyor dedik bilmem ne dedik vurdular kafasına çıkarttılar ağzından :S Şaka bir yana Zoro'nun rakibi olarak düşünmemiştim ben bunu yeteneğini gördükten sonra. Ama bulundukları alanı kontrol edebilen bir kılıç ustası çok teklikeli olur. Bari bu sefer havası hemen geçmesin şu adamın :/ Zaten sesi yüzünden iyice gömdüler.

YaaTahaa

Zoronun rakibi olacağı belliydi her zaman 2. adamı zoro alıyor bunu daha önceden de bir sürü kişi söyledi forumda. Pica nın balon çıkacağını tahmin etmiştim çok artistlik yapıyordu zaten hepsini tek başıma alırım falan filan :D

Beklediğim gibi Sanjiyi yine görmedik :D ama insan Corazon'nun bir resmini koyar son sayfaya belli fblere geçiyorsun iki hafta ara var yazık bize..

Yıllardır beklediğimiz Zoro show başlıyor sonunda..

O nasıl bir kapak beni de ağlatacaksın şimdi Dadan-san :agla:

Günün sözü Zoro'dan geldi 'Bay Soprano' :ehe: :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık