Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Sanji dönmemesi Seri nin gelişimi açısından daha güzel olur.Dönerse bir arc sağlam vs görürüz ama sonrada monoton diye söyleneriz..Orda Law ın tayfayla buluşurlarsa öyle dönerlerse o zaman kabul..De o zamana kadar da Luffy Doff a ayarı çekmesi lazım.

Ayrıca her zaman söylüyorum Sanji ezikliğini yöneticilerle değil Big Mom gemisinde atıcak..O kadar havalı bir şekilde izin istedi kaptanından batırsın gemiyi de biraz yüzümüz gülsün.

Bu konuda Spoiler paylaşımına son vermenizi rica ediyorum. Şahsi olarak ta dünden beri az da olsa umudum vardı spoiler için ama artık %100 eminim gelmeyecek.
Yine de spoilerlar üzerine geyik yapmak isteyen arkadaşlar olabilir, onları bu konuya davet ediyorum. Bu konuda daha fazla paylaşılmasın lütfen.

-Doflamingo hit list:Law,Luffy,Royalfamily,Fujitora.
-Fujitora asks how many people are in dressrosa,and then examines the bird cage.He has heard of it, and needs to get the people out before they are hurt from their own chaos.
-He brings down meteors at specific points to destroy it, but it fails and instead the meteors are sliced by the bird cage and the debri keeps falling.
-Bastile does some incredibly fast and powerful sword technique that annihilates the falling debri from the sky.
-Zoro makes his way to the palace.Pica says he is going to take care of him,but donflamingo tell's him to don't disturb the placement of the land.
-Zoro is about to attack some fodder when Pica appears in human form, blocking the attack.

Telefondan attığım için spoileri konu açamadım kusuruma bakmayın .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık