Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 715 Spoiler Yorumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chin Jao vs Luffy tadından yenilmez bir karşılaşma olacağı kesin gibi.
H.Haki vs H.haki bu vs iş görür arkadaş .
Öyle kolay bitmez bu iş , o arena yıkılır gökyüzü yarılır demedi demeyin.
Şuan arenada en üst düzey haki kullanıcıları, maçları çok fena olacak :T
Burgess felan unutturdu bana :/

Funk kardeşler birleştiler mi? Ne yaptılar anlamadım?
Caribou da yardırmak için bir sebep buldu sanırsam. Annesiyle, o yaşlı nine arasında bir bağlantı kurabilir.
Eninde sonunda nasıl bir plan yaptıysa anlayamadık ama kardeşini kurtarmayı başarmış :oleyo2:

Yardımcı olan b.haki kullanabiliyorsa mantıken 13. aile reisi sai da b.haki kullanabiliyordur bence
funk kardeşlerden biride zırhlanma hakisi kullanıyor sanırım.
cezacı@

gunmanianın dedigi funk kardesler,hani su biri dayak yedi digeri üstüne yattı ya o azmanı söylüyor.chinjao ailesinin hepsinde busoshoku var bence.yani saide olduguna göre bu normal.

gunmania@

funklardan büyük olan gücsüz,ama kücük olan devasa güce sahip,sainin söyledigi o baltada busoshoku vardı nasıl kırılır.ya senin dedigin gibi kücük krdestede devasa bir busoshoku var,yada adamın direk bedeni asırı sert,haki bile işlemedi.

zaten o eldivenlerde karakterlerini degiştiriyor e.odanın ilginclikleri ;)

Chinjao nun kafada 12 yazıyor, adam ailenin 12. lideri. Sanırım Kaido işi yatıyor kesin olmamakla birlikte
kesin kesin,üsttede yazdım,hadi chinjao 12 olsada booda farklı olsa tamamda oda 13. lider ondada 13 var ,yani kesinlikle kaidoyla alakaları yok.zaten baska bir ülkeden geliyorlar ve kendi hanedenları var muhtemelen yonkoya tabi bile olmayabilirler.yada e.oda yine kafa karıstırıyor :flaugh:

kesin kesin,üsttede yazdım,hadi chinjao 12 olsada booda farklı olsa tamamda oda 13. lider ondada 13 var ,yani kesinlikle kaidoyla alakaları yok.zaten baska bir ülkeden geliyorlar ve kendi hanedenları var muhtemelen yonkoya tabi bile olmayabilirler.yada e.oda yine kafa karıstırıyor :flaugh:
Aynen :D Başka sitelerde falanda sağlam tartışma dönmüştü. Hadi bu adam 12. ci ise o kadar çok güçlü değildir falan filan. Ama benim tahminim ilk 5 adama oynar bu herif yonkou tayfasında.
Eğer cidden kaido nun adamı çıkmazsa E.Oda fena feyk atmış olcak bize :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık