Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 705 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk yalnızca yonkou olmak için çabalamamış adalara çökmeye çalışmamış ve hatta tayfa toplamaya bile tenezzül etmediğinden yonkou olmamıştır (denese gücü yeter yetmez orası ayrı çünkü tayfa gücü de önemli). kafası rahat etsin diye de shici teklifini kabul etmiştir. yetenek başka çalışıp herşeyi riske edip makam elde etmek başka.. emin olun KK da one piece i bulmadan önce yonkou olmamıştır kafasına göre macera arayarak dünyayı birbirine katarken tesadüf veya kader icabı eski yazıtlarla ve büyük hazineyle yolları kesişmiştir.Mihawk a da nasip olmamıştır. Mihawk denizde yalnızca can sıkıntısını giderip ilgi çekici şeyler bulmak için açılmıştır eğer geçmişte One Piece i bulmak istemişse de bunu macera duygusuna ancak bahane etmiştir. Şuansa yalnızca mevcut durumu izleyip acaba ne olcak şimdi diye keyiflenmektedir adamın sülalesi rahattır. Fikrimce..

Ve de bu yorumun yeri burası değil ama içimden geldi..
tam ben yazacaktım bunu gördüm dedim ben ne ara yazdım bunu :) ben yazsam bu kadar iyi anlatamazdım kendi düşüncelerimi :)

Bence de mihawk tartışması diğer konuda yapılsın. Bu burada bizim yakışıklı cengavere konuşulacak.
Kesin haftaya o çirkin suratsiz adamı ayağının altına alır bizim yakışıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık