Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2024 Eurovision Şarkı Yarışması

Birinci Yarıda Hangi 10 Ülke Finale Kalacak?

• Kıbrıs: Silia Kapsis - Liar

• Sırbistan: Teya Dora - Ramonda

• Litvanya: Silvester Belt - Luktelk

• İrlanda: Bambie Thug - Doomsday Blue

• Ukrayna: alyona alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

• Polonya: Luna - The Tower

• Hırvatistan: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

• İzlanda: Hera Björk - Scared of Heights

• Slovenya: Raiven - Veronika

• Finlandiya: Windows95man - No Rules!

• Moldova: Natalia Barbu - In the Middle

• Azerbaycan: Fahree feat Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

• Avustralya: Electric Fields - One Milkali (One Blood)

• Portekiz: Iolanda - Grito

• Lüksemburg: Tali - Fighter

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
16.30'da yarışma öncesi yapılan Turkuaz Halı Seromonisi başlamış ve devam ediyor. İş, yemek yapmak vs. paylaşamadım. Devam ettiği için izlemek isteyen Eurovision Youtube kanalından canlı izleyebilir.

16.30'da yarışma öncesi yapılan Turkuaz Halı Seromonisi başlamış ve devam ediyor. İş, yemek yapmak vs. paylaşamadım. Devam ettiği için izlemek isteyen Eurovision Youtube kanalından canlı izleyebilir.
Bu sene izlemedim. İzlemediğim iyi oldu. "Fandom" sağ olsun, attı, onlar da yetti. İzleyicinin memnun olmadığını gören SVT farkında ve zeytinyağı gibi üste çıkıyor.

Temsilciler de ruhsuz gibiydi. Bazıları es geçiyorum. İki sanatçı aklımda kaldı. Biri güzel giyindiği için Nutsa, diğeri de Kırmızı Başlıklı Kız gibi görünen Lazanya.

Şu tweet bu yılki halıyı özetlemiş, tebrik ediyorum. Rezalet. İyi ki izlemeye girişmedim ki sezdim.

Geçenlerde ikinci yarı final Interval Act kısmında Sertab Erener'in Helena Paparizou ve Charlotte Perrelli ile sahneyi paylaşacağının bilgisini vermiştim. Birinci yarı finalde ise sadece Benjamin Ingrosso sahne almayacak. Bazı kesimin gerçek kazananları olarak gördüğü üç isim; 2022 İspanya temsilcisi Chanel, 2018 Kıbrıs temsilcisi Eleni Foureira ve 2011 İsveç temsilcisi Eric Saade konuk olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık