Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112: Zor Açı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 32 26.0%
  • Orta

Kullanılan: 48 39.0%
  • Kötü

Kullanılan: 43 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    123
Goroseilerin yetenekleri hakileri muazzam her birinin farklı güç ve özellikleri üstüne birde yenilenme özellikleri var.İmu nün kini düşünemiyorum.Sabonun Alevinde neden Zarar görmedikleride belli olmuş oldu.

İlerde vs karşılaşmalari nasıl olacak merak ediyorum doğrusu.Mars in rakibi hiç kuşkusuz Sanji olacak gibi , Nusjuro vs Zoro, Warcury vs ? , Jupeter vs ?, Satürn vs ?

Nusjuro Devlerin gemisinin hemen yanında , Satürn Nami usop copperin yanında, Warcury Luffy gili takip ediyor, Mars uçma özelliği var.Diger Goroseilerden kacilsa bile bu uçan ve ağzından patlama dalgasi ata devasa kuş Mars var Sunny 1km uzağa gitse bile uçarak onları takip edip gemiyi batırabilir.
Açıkçası gemiyi ve tayfayi adadan ancak Kumanin yeteneği çıkarabilir gibi geliyor.Egerki Bonney Kumanin bu özelliğini kullanabilirse kaçış mümkün gibi.Yada farklı birsekilde adadan kaçış çok zor.Stusy kendini feda edecek gibi ayrıca.

Bizim tayfa gerçekten büyük çıkmazda.Egghead arcinin bu kadar şiddetli geçeceğini düşünmemistim doğrusu.Neler olacak bakalım

Nika'nın yine pili bitmiş. 2. round devam etse onu da Kizaru reis kazanırmış. :)
duracelli onun pili , sadece fenerin ışığı bitirmez
Bu liste yanlış olmuş kral. Ben sana doğrusunu atayım bekle.

0) Luffy
1) Luffy (Nika Formu)
2) Warcury
3) V. Nusjuro
4) Marcus Mars
5) Ju-Peter
6) Satürn
7) Kizaru
8) Enma'lı Zoro (En malı değil):D
9) Sanji
10) Lucci
11) Enma'sız Zoro
Sırlamaya katılmıyorum da , zoro yine farkını koymuş , tek listede iki kez yer almak mı , adamı ifade etmek için tek kelime bile yetmiyor diğerlerinin aksine , öyle bir canavar bu . :) 1) numara nika yazılmalıydı yalnız.

Nusjuro Devlerin gemisinin hemen yanında , Satürn Nami usop copperin yanında, Warcury Luffy gili takip ediyor, Mars uçma özelliği var.Diger Goroseilerden kacilsa bile bu uçan ve ağzından patlama dalgasi ata devasa kuş Mars var Sunny 1km uzağa gitse bile uçarak onları takip edip gemiyi batırabilir.
Açıkçası gemiyi ve tayfayi adadan ancak Kumanin yeteneği çıkarabilir gibi geliyor.Egerki Bonney Kumanin bu özelliğini kullanabilirse kaçış mümkün gibi.Yada farklı birsekilde adadan kaçış çok zor.Stusy kendini feda edecek gibi ayrıca.

Bizim tayfa gerçekten büyük çıkmazda.Egghead arcinin bu kadar şiddetli geçeceğini düşünmemistim doğrusu.Neler olacak bakalım
Tayfanın buradan cidden kurtulabilmesi için Gorosei'nin adadan bir sebepten ötürü ayrılmak zorunda kalması lazım, yoksa dediğin gibi şu uçan kuş gibi olan bunları takip edip uzaktan nefesiyle gemilerini batırabilir. Gördüğüm bir teori'de Shaka'nın bu olaylardan hemen önce Dragon'u aramasını asıl kayıtları ona yollamasına bağlamıştı. Yani Gorosei EggHead'de yok edecek bir yer arıyor ama aslında yayının kaynağı başka bir yerde. Hatta yayının sonlarına doğru Dragon ve Sabo ekrana çıkıp Lulusia'dan vesaire bahsedebilir deniyordu.
Böyle olursa belkide hedeflerini Luffy'den çekip Marijoa'ya yönlendirebilirler, böylece Luffylerde kaçmış olur.

Bölümdeki tek güzel ve yeni şey franky nin koramiral teklediği panel. Onub dışında ne görsel olarak ne de hikayesel olarak seriye hiç bir katkısı olmayan boş bölüm. Son bölümden hikaye olarak tek farkı franky nin koramirale tek atacak güçte olduğunu öğrendik. 1 panellik bilgi vermek için 15,16 sayfalık panel çizmene gerrk yok oda... bu kadar bekleyip böyle boş bölüm görünce cidden doldum odaya karşı.

Seraphimlerde emir komuta zincirinin tepesinde Gorosei var, yani orada Roger Seraphim çıksa dahi Gorosei için tehdit değil.
Sadece Kuma'ya benzeyen pacifistalarda emir komuta zincirinin tepesinde Bonney var.
Kimsenin haberi yok benim dediğim serapimde. O yüzden gorosei emir veremez. Gizli kapaklı bir tane yapmıştır diyorum. Sadece vegapunk'ın kendisi verebilir, serapim klonunu yaptı ise emir komutaya ihtiyaç duymaz. Tabi dediğimin çıkmasını beklemiyorum. Sadece basit bir beklenti.

Kuma'ya 2 yıl önce söylediklerinden dolayı bu arc ön plana çıkması gereken karakter Sanji. En tehlikeli kişi olacağım diyorsa tüm kadimler toplanmışken bir şey yapması gerekiyor. Bu sözler havada kalırsa Oda'nın sıvağı konulardan birisi de bu olacak.

Kuma'ya 2 yıl önce söylediklerinden dolayı bu arc ön plana çıkması gereken karakter Sanji. En tehlikeli kişi olacağım diyorsa tüm kadimler toplanmışken bir şey yapması gerekiyor. Bu sözler havada kalırsa Oda'nın sıvağı konulardan birisi de bu olacak.
Yıl olmuş 2024, hala Sanji'den beklentiniz mi var ? Söylediklerini boşver (ki onlar çoktan havada kaldı) başlı başına kendisi havada kalmış bir karakter Sanji. Geçmiş olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık