Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Nika’nın konsepti güzel, ben sevdim. Dövüşlerde böyle komik durumlar hoşuma gider. Benim sevmediğim kısım işin sonunun Luffy’nin seçilmiş kişi olmasına bağlanması.
Luffy'nin seçilmiş kişi olduğu daha önce de belliydi. Aile özel, D. soyundan geliyor, kral haki var, insanları etrafında toplama özelliği var, her şeyin sesini duyma var. Poseidon'un doğduğu dönemde korsan oluyor vs.
Başka örnekler de verilebilir. Nika bu konuda çok bir şey değiştirmedi bence. Oda biraz daha sıvamış oldu.

Son düzenleme:
Luffy'nin seçilmiş kişi olduğu daha önce de belliydi. Aile özel, D. soyundan geliyor, kral haki var, insanları etrafında toplama özelliği var, her şeyin sesini duyma var. Poseidon'un doğduğu dönemde korsan oluyor vs.
Başka örnekler de verilebilir. Nika bu konuda çok bir şey değiştirmedi bence. Oda biraz daha sıvamış oldu.
@Alpamis bu adamın işini bitirmen lazım baksana neler söylüyor :fool:

Ya herkes öyle diyor da ben öyle olduğu düşünmüyorum roger 100 ,wb 99, kaido 95 desek garp 88 falan sengoku da 85 akainu da 85 herkes prime olunca. Roger çok büyük canavar garp ve sengoku ile vs atıyor muş adam rogerın yeri çok ayrı
Bence yanlış düşünüyorsun wb garp ve roger çok canavar karakterler wb 100 ise garpla roger 99 dur wb nin meyvesi bu ikisinin hafif üstüne çıkarıyor bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık