Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1099: Karşı Saldırı Hazırlıkları! Rob Lucci Saldırıyor!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    8
Başlık: Karşı Saldırı Hazırlıkları! Rob Lucci Saldırıyor!
Manga: 1068 (s. 4, 8-17) 1069 (s. 2-4)
Yönetmen: -
Animasyon: -
Senaryo: -
Saat: JP 9.30 / TR 3.30

Bölümden Kareler:

Rokuogan Sahnesi:

Gelecek Bölüm Fragmanı:

Bölüm nedense çok kısa geldi. Luffy son anda ciddi gözüküyordu umarım Atlas'ın intikamını alan ciddi bir Luffy görürüz ama ne diyorum ben? Mangadaki gibi olacak yine her şey, ah Oda ah... ciddileşen bir Luffy izletsen bize ne olurdu yani, şöyle Lucci'nin ağzını yüzünü dağıtsın

Bölüm nedense çok kısa geldi. Luffy son anda ciddi gözüküyordu umarım Atlas'ın intikamını alan ciddi bir Luffy görürüz ama ne diyorum ben? Mangadaki gibi olacak yine her şey, ah Oda ah... ciddileşen bir Luffy izletsen bize ne olurdu yani, şöyle Lucci'nin ağzını yüzünü dağıtsın
Hint dizileri gibi ağır ağır işlemişler

gebeş biri ölürken veya agir yaraliysa guler. Cunku o gebeş,luffy degil. Bir parazit.

Şimdi lucci karşısında kaido olacaktı ilk vuruşta pert ederdi luffy anca gitsin yumruğu ile itmeye çalışsın. Sadece artık bana denk değilsin demek dışında icraat yok eski luffy olsa yaralı birini görünce daha farklı hissederdi.

Şimdi lucci karşısında kaido olacaktı ilk vuruşta pert ederdi luffy anca gitsin yumruğu ile itmeye çalışsın. Sadece artık bana denk değilsin demek dışında icraat yok eski luffy olsa yaralı birini görünce daha farklı hissederdi.
luffy dunyayi tek yumrukla tek atsa luffy atmis olmaz,nika atmis olur hadi bunu gec. Gram zevk vermiyor,tekrarliyim.

Gebes denilen garabet serinin atmosferini bitiriyor,gerilimi dusuruyor,surekli guluyor birileri oldukten,yaralandiktan sonra.

İste Nika sana.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık