Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1085: Son Perde! Luffy ve Momonosuke'nin Yemini

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    13
Bu piyasadaki serilerin çok büyük bir kısmı şu zıkkım arc kadar yayın ömrüne sahip olmuyor. 4 buçuk yıl süren arc nedir anasını satayım

Gear 5 Kuffy bölümünden daha güzel bir bölümdü. Çok şükür kurtulduk Momonosuke ve 9 Kızıl Kın’dan.

Mangayı okumama rağmen son sahnede Momonosuke’nin tayfaya katılmasından bir korkmadım değil.:oleyo2:

unutmak istediğim pek çok olayın yaşandığı bu rezil arc'ta asla unutmayacağım tek şey, 200 bölüm boyunca tayfaya katılacağım diyen yamato'nun son anda fikrinden cayıp kandırdım zaa xd demesiydi. oda'nın yamato üzerinden biz sideboob sevdalılarına attığı bu kazığı unutmayacağım, unutturmayacağım.

bedel ödedik biz bu uğurda.
Paramparça oldum, öldüm, bittim dirilemedim. O günden beri hayatta hiçbir şey iyi değil... güzel günler geride kaldı.

Paramparça oldum, öldüm, bittim dirilemedim. O günden beri hayatta hiçbir şey iyi değil... güzel günler geride kaldı.
o günden önce de iyi değildik ama idare ediyorduk. o hazin gün ilk spoilerlar düştüğünde, birkaç gün öncesine kadar yamato kesin tayfada diyen bizler ihanetin en kralını yaşadık. hâlâ sırtımızda oda'nın sapladığı hançer.

daha da acıtansa, yamato'yu dahil etmedi tayfaya ama gidip vegapunk'ı dahil etti :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık