Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1080: Ziyafet Zamanı! Denizin Yeni İmparatorları!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    12
Reis kusura bakma ama üçünü de alırlar amiraller.
Mümkün değil ya Reis. King, Queen, Jack üçlüsü bence en zayıfı olduğu halde üçünü alabilmesine pek olanak tanımıyorum. Bir Yonkou'nun tek yumruğuna yerden kalkamıyor. Üstelik bu velet daha yeni imparator olmuş.

Amiralleri gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Zayıf demiyoruz bizde ama abarttığınız kadar güçlü değiller.

Olay tam olarak şu Yonkou>Amiral>=YC1

Mümkün değil ya Reis. King, Queen, Jack üçlüsü bence en zayıfı olduğu halde üçünü alabilmesine pek olanak tanımıyorum. Bir Yonkou'nun tek yumruğuna yerden kalkamıyor. Üstelik bu velet daha yeni imparator olmuş.

Amiralleri gözünüzde fazla büyütüyorsunuz. Zayıf demiyoruz bizde ama abarttığınız kadar güçlü değiller.

Olay tam olarak şu Yonkou>Amiral>=YC1
Amiralleri yonko karşısında güçlü görmüyorum, komutanları amiraller karşısında güçsüz görüyorum arada fark var reis. Gerçekten bir dengeden bahsedebilmek için amirallerin bu ayarda olması lazım bence.

Amiralleri yonko karşısında güçlü görmüyorum, komutanları amiraller karşısında güçsüz görüyorum arada fark var reis. Gerçekten bir dengeden bahsedebilmek için amirallerin bu ayarda olması lazım bence.
Reis teke tekte bir amiralin YC1'i alması söz konusu olabilir fakat üç komutanı alabilmesi mümkün değil. İkiye karşı tek yaşanan mücadelelerde karşıdaki kişinin zorlandığı bir gerçek. Bir Yonkou'nun ilk üçlüsü caydırıcılığı olan adamlardır.

Bu Dünya Hükümeti'nin neden kendi resmi gazetesi yok hâlâ anlamadım.
Tam yerinde bir soru.

Onlarca devleti tek elden yönet ama resmi bir haber kanalın olmasın olacak iş mi?

Gorosei ve İmu'nun bunu düşünecek beyine sahip olmadıklarını düşünüyorum. Yıllar içinde beyinleri artık yorgun ve bitik. Evet yıllardır ölmüyorlar ama zihnen de bir etkinlikleri yoktur.

Morgans bunların fişini çekecek. Bak iyi izle Egghead'de olacak olan olayları şişirip Dünya Hükümeti'ni ve donanmayı zaafa uğratacak. Dünya Hükümeti çatısı altındaki devletlerin hükümete ve donanmaya olan güveni bu arc ile birlikte iyiden iyiye çökecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık