Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1076: Luffy'nin İstediği Dünya

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    23
İzlemeden bastım kötüye. Umarım bu arc'tan sonra animeyi yapan ekip değişir. Wano'da kalite ciddi oranda düştü.
Bazı animatörler ayrılıyormuş Wano'dan sonra ama dizi genel yönetmeni değişmedikçe pek de farklı şeyler izleyebileceğimizi sanmıyorum. Onla ilgili bir haber de görmedim maalesef.

Buradaki anlamı karşılıyor mu sence afacan?
Afacanlar yerlerinde durmazlar. Bunlara karşılık gelebilir. Afacanlar dans eder mi? Yerinde duramayanlar dans ederler zaten. Bir sözcük bir anlamı tümüyle karşılayacak diye bir olay yok. Kofti sözcüğü; yalancı, yeteneksiz, beceriksiz, beş para etmez gibi anlamlara karşılık gelir ve genel olarak hakarettir ancak gel gör ki Harry Potter'daki kofti çevirisinde yalnızca büyü yapamayanlar için kullanılır. Türkçedeki karşılığı değişken ancak serideki anlamı belirgin. Çeviri kılıfına da uydurmaktır.

40-50 bölüm animeden biriktirmiştim, g5 animede ortaya çıkınca 2-3 bölüm izleyeyim dedim yok olmadı anlaşılan manga bitene kadar mangadayım. toei gitsin dragon ball yapsın op harcı değil gerçi şu son 2-3 bölüm bayağı düzelmiş ama yine de stüdyosu keyfimi kaçırtmaya yeterli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık