Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1069: Yalnızca Tek Kazanan Olacak - Luffy Kaido'ya Karşı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    19
Kaidonun aradığı dövüşün elinden alınmasını yine aynı travmayı ve hayal kırıklığını iyi yansıtmışlar.

Luffy ye neden neon basmışlar anlamadım ama bu kadar parlak olmasa bölüm olmuş aslında. Bir de tsubasa stadı gibi koş Allah koş git git bitmiyor saçma geniş göstermelerine gerek yoktu. Bu neyse de parlaklık ve gereksiz renkler işi bozuyor. 2 bölüm sonra bu kadar olmaz inş o ''beyazlıkla'' hiç ekrana bakılmaz...

Luffy ye neden neon basmışlar anlamadım ama bu kadar parlak olmasa bölüm olmuş aslında. Bir de tsubasa stadı gibi koş Allah koş git git bitmiyor saçma geniş göstermelerine gerek yoktu. Bu neyse de parlaklık ve gereksiz renkler işi bozuyor. 2 bölüm sonra bu kadar olmaz inş o ''beyazlıkla'' hiç ekrana bakılmaz...
Bayağı geniş aslında çatı zaten.

İdda ediyorum luffy kaidonun yerinde olsaydi varsayalim kaidoyu cpo tutsa luffy tek atmayı bırak diyelim attı. Sonra kalkıp cpo hayatta tek atamazdi.

İdda ediyorum luffy kaidonun yerinde olsaydi varsayalim kaidoyu cpo tutsa luffy tek atmayı bırak diyelim attı. Sonra kalkıp cpo hayatta tek atamazdi.
Luffy'nin bu yaşta bu kadar başarı sağlaması bile takdiri hak eden bir şey. Kaido dediğin herif azman yılların korsanı, Luffy ise daha gücünü yeni yeni keşfetmeye başlamış biri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık