Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1063: Luffy Harekete Geçiyor! Yeni Bir Çağa Dönüm Noktası!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    33
kny etkisi yüzünden bundan sonra böyle ışıl ışıl seriler göreceğiz, kabullendim bunu. toei bu işi beceremiyor orası ayrı ama bölümleri değerlendirirken bunu dikkate alırsak iyi diyeceğimiz bölüm kalmaz.

hee yine de kötü dedim bölüme çünkü hem 9 kızıl çöp hem de dusopp'un olduğu bir bölümün iyi olması imkan dahilinde bile değil.
Hiç beklemediğimiz Bleach bile nasibini aldı bundan. Neyse ki o bu seviyeye gelmek zor da güzel bir sezon izledik. Toei'nin seviyesi öyle çalışmayla gelinecek bir seviye değil. Yetenek olarak Messi niyet olarak abdullah Öcalan olmak gerekir.

Hiç beklemediğimiz Bleach bile nasibini aldı bundan. Neyse ki o bu seviyeye gelmek zor da güzel bir sezon izledik. Toei'nin seviyesi öyle çalışmayla gelinecek bir seviye değil. Yetenek olarak Messi niyet olarak abdullah Öcalan olmak gerekir.
fıstık yiyordum ve messi ile abdullah öcalan'ı aynı cümlede okudum. gülmekten ekrana fıstık tükürdüm bir miktar.

toei rezilliğe farklı bir boyut kazandırmış durumda. filler bölüm çekmiyorlar teşekkürler ama 24 dakika olsa da bir bölüm, 10 dakika falan kaliteli içerik sunuyorlar ki işin bir de sıvayıp tüy diktikleri animasyon boyutu var.

buna rağmen beğenen insanlar var. şaşırtıcı.

fıstık yiyordum ve messi ile abdullah öcalan'ı aynı cümlede okudum. gülmekten ekrana fıstık tükürdüm bir miktar.

toei rezilliğe farklı bir boyut kazandırmış durumda. filler bölüm çekmiyorlar teşekkürler ama 24 dakika olsa da bir bölüm, 10 dakika falan kaliteli içerik sunuyorlar ki işin bir de sıvayıp tüy diktikleri animasyon boyutu var.

buna rağmen beğenen insanlar var. şaşırtıcı.
:D Filler bölüm olması kötü bir şey değildir yeter ki ana bölümlerin içine edilmesin ve bir bütünlük halinde olsun. Bleach bu işi fena yapmadı mesela. Ama Naruto cinnet geçirtiyordu insana. One piece de eskiden güzel filler bölümler veriyordu. Hatta mangaka tavsiyesiyle mangada çizilemeyen şeyleri eklemek için fırsat bile olabilir bu sen yeter ki düzgün iş yapma derdine düş.

Abi bu ne ya. Saldırırken ateş böceği gibi parlıyorlar saldırı bitince ışıklar sönüyor. Bölümü izlemeden tiksindim video kesitleri sayesinde. Oda'nın One Piece'in değerini düşürdüğü için Toei'ye dava açması lazım.

Akıllara Goku gelmiyor değil. Yakında Saiyan mod açacak eheuehu.

Hani daha ne kadar iğrenç olabilir derken çıtayı yükselterek şaşırtmaya devam ediyor adamlar. Helal olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık