Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1057: Luffy İçin! Sanji ve Zoro'nun Sözü!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    9
Başlık: Luffy İçin! Sanji ve Zoro'nun Sözü!
Manga: 1031 (s. 8-19)
Yönetmen: Nanami Michibata
Animasyon: Kenji Yokoyama
Senaryo: Ryo Yamazaki
Sanat: Dhavee Morato
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Bölümden Kareler:

Hell Memories Sahnesi:

Gelecek Bölüm Fragmanı:

hem animeyi hem mangayı takip ediyordum ama bu bölüm itibariyle animeyi takip etmeye sanırım son veriyorum. bu nedir arkadaş ya... şu ışıklara, renklendirmelere bak gerçekten gözlerim acıdı izlerken. nereden nereye ya. yazık.

Bölüm çok iyiydi. Birkaç kez izledim tabi çeviri farkından dolayı ama yine de izledim. Efektler konusuna girmeyeceğim. Bölümün genel olarak işlenişi çok iyiydi.

Usopp'a verseydi keşke şu Suit'i yok edeceğine; Usopp kullanabilir miydi acaba.
Bu mümkün değil çünkü suit genlerle uyumlu yani Usopp her türlü kullanamazdı. Ben Sanji'nin bu cihazı kırmak yerine Franky, Vegapunk ikilisinin teknolojisiyle yeniden dizayn edilmesini isterdim şahsen Sanji'nin kardeşlerinin yeteneklerini kullanabilmesi çok iyi olurdu. Özellikle İchiji'nin ve Niji'nin yeteneğine sahip olması çok iyi olurdu.

Bu mümkün değil çünkü suit genlerle uyumlu yani Usopp her türlü kullanamazdı. Ben Sanji'nin bu cihazı kırmak yerine Franky, Vegapunk ikilisinin teknolojisiyle yeniden dizayn edilmesini isterdim şahsen Sanji'nin kardeşlerinin yeteneklerini kullanabilmesi çok iyi olurdu. Özellikle İchiji'nin ve Niji'nin yeteneğine sahip olması çok iyi olurdu.
Suit Enma gibi bir işleve sahipti muhtemelen; yeteneklerini daha kolay kullanmanı sağlıyor. O yetenekleri yine kullanabilir, aldığı güçlendirmenin ucu çok açık. Biz Usopp'u ne yapacaz yav; nişancılık yetenekleri zaten üst düzey ama ona da lazım sağlam bir güçlendirme.

Anime bölümünde, sadece anime izleyenlere Spoiler vermeyelim, mevzu hemen hiç olmadık yerlere bağlanabiliyor.

Suit Enma gibi bir işleve sahipti muhtemelen; yeteneklerini daha kolay kullanmanı sağlıyor. O yetenekleri yine kullanabilir, aldığı güçlendirmenin ucu çok açık. Biz Usopp'u ne yapacaz yav; nişancılık yetenekleri zaten üst düzey ama ona da lazım sağlam bir güçlendirme.

Anime bölümünde, sadece anime izleyenlere Spoiler vermeyelim, mevzu hemen hiç olmadık yerlere bağlanabiliyor.
Gözlem hakisini ileri düzey kullanması güç anlamında alabileceği tek şey olur muhtemel.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık