Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1038: Nami'nin Ölümcül Saldırısı! Otama'nın Umutsuz Mücadelesi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    13
Başlık: Nami'nin Ölümcül Saldırısı! Otama'nın Umutsuz Mücadelesi!
Manga: 1016 (s. 10-15) 1017 (s. 2-7)
Yönetmen: Nanami Michibata
Animasyon: Kazuya Hisada
Senaryo: Ryo Yamazaki
Sanat: Toshinori Īno, Tongnian Chen, Erwin Sadia
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Bölümden Kareler:

Yamato vs Kaido Sahnesi:

Gelecek Bölüm Fragmanı:

Yamato vs Kaido Savaşının başlangıcı müthiş olmuş. Tayfaya çok yakışırdı sırf Zoro'dan ve Sanji'den güçlü diye tayfaya getirmedi.

Neyse bir sonraki arc içinde gelecektir.

Tama ölseydide şu rezilliği görmeseydik resmen kepazelik bir velet ön planda savaşıyor Yonko'nun adamlarıyla Oda mangayı 5 yaşına düşürdü iyice.

Var var bu artık kesin. 1056. Bölümde Momonosuke bütün tayfayı katılış sırasına göre saydı ve 11. olarak Yamato'yu saydı. Eğer sadece Luffy, Zoro, Yamato deseydi belki en çok vakit geçirdikleri bunlar olduğu için isimlerini sayıyor derdik ama tam bir katılış sırasına göre Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky, Brook, Jinbe, Yamato diye saydı tek tek.

Belli ki Wano'ya saldırı olacak ve Wano'yu savunabilmek adına Wano'da kaldı. O süre zarfında Momonosuke'ye hibrid formunu kullanmayı öğretecek ve bol bol mücadele edecekler. Hyogoro emmiden Ryou öğrenecekler. Akazayalar da bu süre zarfında Wano'yu koruyacak azmi gösterdiği anda Yamato artık tayfaya katılacaktır.

Caribou'nun söyleyeceği kişi kim onu merak ediyorum. Karasakal olduğunu düşünmüyorum nedense! Ya hiç görmediğimiz biri ya da Crocodile.

Var var bu artık kesin. 1056. Bölümde Momonosuke bütün tayfayı katılış sırasına göre saydı ve 11. olarak Yamato'yu saydı. Eğer sadece Luffy, Zoro, Yamato deseydi belki en çok vakit geçirdikleri bunlar olduğu için isimlerini sayıyor derdik ama tam bir katılış sırasına göre Luffy, Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky, Brook, Jinbe, Yamato diye saydı tek tek.

Belli ki Wano'ya saldırı olacak ve Wano'yu savunabilmek adına Wano'da kaldı. O süre zarfında Momonosuke'ye hibrid formunu kullanmayı öğretecek ve bol bol mücadele edecekler. Hyogoro emmiden Ryou öğrenecekler. Akazayalar da bu süre zarfında Wano'yu koruyacak azmi gösterdiği anda Yamato artık tayfaya katılacaktır.

Caribou'nun söyleyeceği kişi kim onu merak ediyorum. Karasakal olduğunu düşünmüyorum nedense! Ya hiç görmediğimiz biri ya da Crocodile.
Son savaşta 2 panel ayrılsın yeter. Fazlası israf olur o karakter için.

Son savaşta 2 panel ayrılsın yeter. Fazlası israf olur o karakter için.
Bizim tayfadaki ana oyuncuları çık gerisinden çok daha iyi bir karakter. Şu anda bile en çok sevilenler arasında. Üstelik tasarımı itibari ile de çok iyi bir tasarımı var. Akli dengesinde bir sıkıntısı yoktur aslında biraz fazla erkekler içinde büyüdüğü için kimlik bunalımı yaşıyor.

Bizim tayfanın üyeleri gibi anormal bir tarafı var.

Mesela Luffy çok umarsız ve pervasız biri, biraz da aklı kıt.

Zoro mesela tayfanın en ciddi karakteri ama düz yolda kaybolacak kadar gerizekalı.

Nami'de, Napolyon Bonapart gibi para aşkı var, gözü hiçbir şeyi görmüyor.

Usopp, Pinokyo'yu kıskandıracak kadar büyük bir yalancı.

Sanji her şeyiyle dört dörtlük bir karakter ama sapığın önde gideni.

Chopper'de mesela kendisine güzel bir söz söyleyene hakaret etme gibi bir anormallik var.

Robin'in aklı fazla okumaktan uçmuş, onunda garip bir espiri anlayışı var.

Franky Cyborg ama kalbi çok yumuşak en küçük şeye zırlıyor.

Brook'un kilot sevdası var, Sanji'den pek de farklı sayılmaz.

Jinbe'de ölmek için yer arayan biri.

Yamato'da da sevdiği kişiye hayranlığından dolayı kendisini Oden zannetme gibi bir rahatsızlığı var.

Şahane bir bölümdü yine. Savaşın kırılma anı yaşandı sanırım. Tama Komutan'ın hamlesi ile Hasır ittifakı avantaj sağladı ama gelecek neler gösterir bilinmez.

Yamato vs Kaido Savaşının başlangıcı müthiş olmuş. Tayfaya çok yakışırdı sırf Zoro'dan ve Sanji'den güçlü diye tayfaya getirmedi.

Neyse bir sonraki arc içinde gelecektir.
Burada mangadan spoiler verme dostum, heyecanı kaçıyor. Ben Yamato kesin tayfada diye bakıyordum ama şimdi katılmayacağını öğrenmiş bulundum. Artık sideboob göremeyecek olmak üzdü.

Şahane bir bölümdü yine. Savaşın kırılma anı yaşandı sanırım. Tama Komutan'ın hamlesi ile Hasır ittifakı avantaj sağladı ama gelecek neler gösterir bilinmez.

Burada mangadan spoiler verme dostum, heyecanı kaçıyor. Ben Yamato kesin tayfada diye bakıyordum ama şimdi katılmayacağını öğrenmiş bulundum. Artık sideboob göremeyecek olmak üzdü.
Niye sen mangayı takip ediyordun zaten. Tayfaya katılmadığını bilmiyor muydun yani? Sanki o zamanki yorumlarda seni de gördüğümü hatırlıyorum. Ben 6 ay yoktum ama ara ara girip bakıyordum özellikle Wano bitene kadar ki kısımları ara ara girip bakıyordum.

Niye sen mangayı takip ediyordun zaten. Tayfaya katılmadığını bilmiyor muydun yani? Sanki o zamanki yorumlarda seni de gördüğümü hatırlıyorum. Ben 6 ay yoktum ama ara ara girip bakıyordum özellikle Wano bitene kadar ki kısımları ara ara girip bakıyordum.
Haklısın, evet, mangada güncelim ama Toei aklımı başımdan alıyor. Belki gelir diye izliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık