Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1034 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga Sanji de kral haki çıkmasına sadece biz karşı çıkıyor muşuz gibi davranmayın Allah aşkına... Önceki sayfalara yazdım bir daha yazayım... Zoro fanları her zaman Zoro da kral hakisi çıkacak diye ısrar ediyordu... ama o dönemde kim Sanji den kral hakisi bekliyordu? Ben hiç görmedim o dönemler yazanları. Ne zaman Zoro da çıktı... O zaman Sanji'de de çıkması lazım hak ediyor denmeye başladı. Madem başından beri hak ediyordu neden hiç dillendirilmedi...? :D

Ayrıca Luffy-Zoro ve Sanji arasında ki farkı ikişer sahneyle de gösterebiliriz...
Bakın bu Luffy...

Bu Zoro...

Bu da Sanji...

Devam ediyorum...
Bakın Bu Luffy...

Bu Zoro...

Bu da Sanji...

Luffy ve Zoro'nun irade ve benzerlik olarak Sanji den nasıl ayrıldığını görüyorsunuz değil mi...? Şimdi Sanji de o seviye de irade yok... Kral haki çıkması çok zor demek yanlış mı yani..?

Ayrıca son resimler için kimse... Elleri Sanji'nin en büyük hazinesi demesin... Luffy ve Zoro'nun hayalleri de onların en büyük hazinesi... Kolsuz KK... Bacaksız Kılıç ustası olunmuyor. Her şeyi fanlığa getiriyorsunuz da olay öyle değil. Siz de atın neden olması gerektiğini düzgünce tartışalım... :D

Sanji ni karakter gelişimini yok sayıyorsun seri başında ki paneller ile ama Sanji bize en iyi tanıtılan karakterlerden biri
Ben gelişimini hiçe saymıyorum ki... Yukarı da attığım bir sahne tüm kek adasından. Sanji çok güçlü bir Amiral olur seri sonu ama bir avuç insanın yaptığı şeyi yapamaz. :D

First Question: Is it clear that Sanji is using armament hardening in the final panel?

Provider: Armament? Sanji is shown using black lightning aka Conqueror’s.

Sanji'de Haoshoku açtı hayrlı olsun. :utan:
Ooo biz daha Zoronun bu kadar geç açması bile saçma diyorduk ki geç zoroyu luffy bile çok geç açmıştı. Şimdi bir de sanji çıktı. Bana bu seriyi takip etttiren olgu hikaye örgüsü ve samimiyetti. Artık ikisi de kaybolmaya yüz tuttu. Bölüm okuyasım bile gelmiyor artık.

Aga argümanımı çürüt o zaman. Sen de bir şey sun. Ben her zaman hakkı olana hakkını veriyorum. Zoro saldırılarına Kral haki ekleyecek bu arc dediğim' de de böyle deniliyordu ne oldu gördük... Sanji için Queen ile dövüşmeli diyen ilk kişilerdenim. Geçen bölümlerde de hakkını verdim. Hangi tas hangi hamam...? Etiket yapıştırmak ne kadar kolaymış la... Sürekli sizin istediğiniz gibi yorumlayalım her şeyi öyle mi...? ohhh ne güzel...
Ben birşey iddia etmiyorum ki sana tez sunup çürütmekle uğraşayım.Sen zoro fanı olduğun halde yazıyorsun biz zoro severiz ama sadece o adamın fanı olmadan bile zoroda kral haki çıkar çatıya kaidoyla savaşa katılır demişiz.Yav daha düne kadar saldırılara bile eklendiğini bilmiyordu kimse bu arc zoro saldırılarına eklicek demişsin ne büyük öngörüymüş be:alkis:İstediğin yorumu yap bana saçma gelene saçma derim.

Ben gelişimini hiçe saymıyorum ki... Yukarı da attığım bir sahne tüm kek adasından. Sanji çok güçlü bir Amiral olur seri sonu ama bir avuç insanın yaptığı şeyi yapamaz. :D
bir avuç insan diyoruz her arc bir adam çıkıyor kh li kralın hakisine sahip insan sayısı 15 i falan geçti herhalde birde hani Don Chinjao da çıkmış kralın hakisi Katakuri de çıkmış 1000 bölümlük Sanji de mi çıkmayacak

Bir anda Queen sever oldu herkes. Kapışmalar belli olmadan önce Sanji karşısına King çıkması için dua zinciri bile oluşturulmuştu halbuki
Çünkü Queen'den bir beklenti yok. King'ten bir beklenti vardı. Ama karakter ne yazık ki Queen'den daha az elle tutulur. Evet arc sonu King'in ırkı ve hikâyesi daha iyi yapabilir ama beklentileri pek karşılayamadı.
Herkesin Queen sevgisi gaipten gelmedi.

Zoro>=Luffy. Mangada bunun aksini gösteren bir durum yok. Luffy'nin Zoro'dan fazlası gözlem haki. Onu da Zoro'nun Luffy'den iyi olduğu alanlar nötrler.
Luffy gök yardıktan sonra bu iddianın da manası kalmadı artık espriye kaçıyor üzgünüm.Oda ana karaktere verdikçe verip mangayı bitirme derdinde.Zoro da gök yarsın o zaman konuyu tekrar masaya getiririz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık