Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1017: Güçlü Teknikler Barajı! En Kötü Neslin Şiddetli Saldırıları!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    45
Başlık: Güçlü Teknikler Barajı! En Kötü Neslin Şiddetli Saldırıları!
Manga: 1001 (s.14-17) 1002 (s.2-17)
Yönetmen: Kōhei Kureta, Nanami Michibata
Animasyon: Yong-Ce Tu
Senaryo: Akiko Inoue
Sanat:
Toshinori Īno
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Bölümden Kareler:

En Kötü Nesil vs Kaido:

Gelecek Bölüm Fragmanı:

Son düzenleme:
Bu bölüm yirmi sayfa kullandıkları için diğer bölümler kadar yavaş akmıyordu bu açıdan beğendim.

Anime kalitesi nispeten düzelmiş, sadece zoro vs kaido kısımları için izledim. Diğer saldırıların bir anlamı yok zaten, görsellikten ibaret sadece.

Law var daha ne olsun.
Gamma Knife ve Killer'ın saldırısını çok iyi yansıtmış. Gamma'ya da can sıkıcı diye söyletmiş. Zaten belliydi tek bir saldırı, injection için denmezdi öyle şey. :ehe: Kid ile diyaloglarına da iyi güldüm.
Tact kullanırken kaya üzerinde kendinin de uçması havalıydı. Bir sarı efekti Law'da çok kullanmaya başlamış, toei. Ondan hoşnut olamadım. Room açarken bile sarılık var. Gamma gibi sonraki bölüm Counter Shock saldırısını da sarı yapmışlar.

Gamma Knife ve Killer'ın saldırısını çok iyi yansıtmış. Gamma'ya da can sıkıcı diye söyletmiş. Zaten belliydi tek bir saldırı, injection için denmezdi öyle şey. :ehe: Kid ile diyaloglarına da iyi güldüm.
Tact kullanırken kaya üzerinde kendinin de uçması havalıydı. Bir sarı efekti Law'da çok kullanmaya başlamış, toei. Ondan hoşnut olamadım. Room açarken bile sarılık var. Gamma gibi sonraki bölüm Counter Shock saldırısını da sarı yapmışlar.
Evet, sanki Kizaru saldırıyor Kaido'ya. Sarıyı çok fazla kullanmışlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık