Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1005: Buz Oni'nin Gücü! Veba Mermilerinin Yeni Bir Versiyonu

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    12
Başlık: Buz Oni'nin Gücü! Veba Mermilerinin Yeni Bir Versiyonu
Manga: 993 (s. 2-9, 14-17)
Yönetmen: Shō Inuzuka
Animasyon: Shigefumi Shingaki
Senaryo: Shinzō Fujita
Sanat: Yurino Doi
Saat: JP 9.30/TR 3.30

Bölümden Kareler

Yeni Opening

Kiku'nun Kolunu Kaybettiği Sahne

Gelecek Bölüm Fragmanı

Son düzenleme:
Opening’i naruto shippuuden in de birkaç opening’ini yapan adama yaptırmışlar. Naruto dram ağırlıklı bir anime ona gidiyor da , şarkı ve görseller one piece‘in stiline uymamış. Hayır slow, duygusal bir arc olsa neyse de savaşın en cafcaflı yerinde kan gövdeyi götürürken yanlış parça seçilmiş.

Opening’i naruto shippuuden in de birkaç opening’ini yapan adama yaptırmışlar. Naruto dram ağırlıklı bir anime ona gidiyor da , şarkı ve görseller one piece‘in stiline uymamış. Hayır slow, duygusal bir arc olsa neyse de savaşın en cafcaflı yerinde kan gövdeyi götürürken yanlış parça seçilmiş.
Yine de Opening güzel olmuş, müzik seçimi çok iyi olmasa da Opening güzel olmuş. İzler izlemez Naruto havası aldım.

Bölüm fena olmamış aslında. Kolun gitmesi, Kaido'dan oluk oluk kan akması filan bayağı iyiydi bence.

Kaido'nun yarasının açıldığı sahne ve kol kopma sahnesini yaparken kan kullanmaktan çekinmemişler hiç, hoşuma gitti. Openingi beğendim ben. Hafif bir hüzün havası olması yerinde olmuş. Kid ve Law'un Luffy'yi Sunny Go'ya doğru fırlattığı sahne hoş olmuş. Açılışta da Shanks'a sert bi mimik vermişler. İşlenme zamanı da yaklaştı reisin, Wano'ya gelir bence.

1006 diye bekliyordum ama geçen haftaki bölüm sayılmadı demek. Açılış iyiydi bence, hep aynı tür açılış yapıyorlardı ne zamandır. Hiç atlamadığım halde açılışın değiştiğini fark etmedğim bile oluyordu. Bu farklı olmuş en azından. Kapanışlar geri gelsin, yapsınlar şunu artık, başka beklentim yok.

Hain Jinbe'nin arkadan saldırması güzeldi. Yılan ısırır, bu da gün gelecek ihanet edecek. Bu durumu haber eden güzel bir sahne idi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık