Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İnari tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. dX
  dX
  Sonuna kadar Ergo Prakşi! Daha bugün izledim yani tam anlamıyla etkileyici ve bir o kadar anlamlı sözler içeren bir animeydi ama şanssızlık ki böyle animeler kısa olup saçmalayan animeler uzun oluyor.
  29 Eki 2019
 2. İnari
  İnari
  Ben de şimdi bitirdim. Hala noldu diye düşünüyorum xd
  29 Eki 2019
 3. dX
  dX
  Kafam karıştı ama ben çoğunu anladım. Son 2 bölümde de 2 vekil kafayı karıştırdı sadece.
  29 Eki 2019
 4. İnari
  İnari
  Şimdi bizimkisi tam olarak bir vekil değil galiba. O yüzden güneş bunu etkilemiyor. Ama neden kaçtığını tam olarak anlamış değilim.
  29 Eki 2019
 5. dX
  dX
  Vekil ama biraz ayrıcalıklı bir vekil. Monad'ı da etkilemedi buna bakarsak.
  29 Eki 2019
 6. İnari
  İnari
  Monad işini hala anlamadım :d ölmemiş miydi bu ya
  29 Eki 2019
 7. dX
  dX
  Daedaulus eski monadı kullanarak Real-Chan'ın gorunumune soktu veya Monad'in hucrelerini yeni yarattigi Real'e aktardi. Zaten "Ben bir vekil yarattim" derken onu kastediyordu. Tabi Daedaulus'un yaratma amacı Real'in onu gormesiydi.(Sevmesi ve farketmesi)

  Su 3 ana karakteri ozleyecegim ya. Niye boyle seriler az bolumlu olur niye?
  29 Eki 2019
 8. İnari
  İnari
  İyi olacaklarsa az da olabilir benim için. Ama küçük kızı özlicem :d
  29 Eki 2019
 9. dX
  dX
  Ya biraz daha bolum koysalardi ki bazi seyler cevapsiz kaldi. Bundan sonra nasil bir yerlesim kuracakti? Nesillerin nasil devam ettirecekti? Akibetleri nasil olacakti? Bu gibi sorular belirsiz. Ama benim uzuldugum bu gibi degerli studyonun batmasi ve toei gibi rezil studyonun halen anime islerinde olmasi.

  Pino seride ki en masum ya. Onun yeri ayri :(
  29 Eki 2019
 10. İnari
  İnari
  Gelecekteki sorulara gerek yoktu bence. Uzatmadıkları iyi olmuş. Ama ben vekilleri daha kapsamlı tanımak isterdim. Böylesi benim için yeterli değildi.
  29 Eki 2019
 11. dX
  dX
  Ben Monad'ın gittigi Yaraticiyi merak ettim aslinda. Anladigim kadariyla vekillerin gorevi su:
  Her bolgenin bir vekili var. Rahim'in gucu vekillerin gucunden geliyor yani insanlar oluşurken vekilin gücü ile oluşuyor. Vekillerde insanlar tarafindan Tanri gorunurken ,Vekillerde birbirleri arasinda kendilerini Tanri'nin temsilcisi olarak goruyor. Farkettiysen Vekillerden ust bir yaratici mevcut.
  29 Eki 2019
 12. dX
  dX
  Yari Tanri yari insan gibi dusunebilirsin onlari. Yaratici var ama dunya islerini vekillere birakmis bulunmakta zaten 2. Vincent Law bu konudan haberdar olduğunu belli eder tarzda "Yapma" tarzinda laf ediyor.
  29 Eki 2019
 13. İnari
  İnari
  Monad muhtemelen güneşi görünce aha tanrı deyip coştu xd
  29 Eki 2019
Yukarı Çık