Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

RocheFelix tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. RocheFelix
  RocheFelix
  Ben Yang Wenli ve ekibi(Poplan-Attenborough-Schenkopp), Yaşlı kurt Merkatz, Kirchies, Reinhard, Reuenthal-Mittenmayer gibi karakterler gerçekten saygı duyulması gerekiyor bence.

  Tabii bunun dışında şerefiyle ölen Oramiral Bucock'u da unutmadan araya sıkıştırayım.
  15 Tem 2017
 2. Baryshx
  Baryshx
  Tüm karakterleri seviyorumda, favorim Yang Wenli ;) Reinhard ve Wen-li'yi birleştir ince Atatürk çıkar bence :)

  Sezon dedikleri 110 bölümlük anime esasında sezon sezon yayınlanmış ;) toplamda 110 ediyor. Aslında 110 bölüm ve Ginga Eiyuu Densetsu Gaiden: Rasen Meikyuu'nun ilk 14 bölümünü izle sen yeter.
  15 Tem 2017
 3. RocheFelix
  RocheFelix
  Yang ve Reinhard tepe isimlerden zaten ama nedense Merkatz ve Bucock ayrı etkiledi beni. Hele Merkatz öldükten sonra yapılan açıklama bayağı hoşuma gitti. Rasen olana başlayacağım da çocukluklarını anlatıyor sanırım. İyi hikaye çıkar mı acaba?
  15 Tem 2017
 4. Baryshx
  Baryshx
  Tüm karakterleri çok iyide, Yang Wenli başkaydı. Çocukluklarını değil, Yang Wenli'yi anlatıyor. Ben yang Wenli'yi sevdiğim için izlemiştim, seni sarmayabilir. Diğer film ve ovalar o kadar da önemli değil. Bir tanesi ilk 3 bölümün yeniden çekimi.

  Zaten bu Kasım veya aralıkta Ginga Eiyuu Densetsu yeniden çekimi ile başlayacak, romana tam anlamıyla uygun bir şekilde, o zaman izlersin
  15 Tem 2017
Yukarı Çık