Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Alpamis tarafından gönderilen profil mesajının yorumları

 1. Alpamis
  Alpamis
  . Gitme diye. Gücü konusunda niye uyarsın bu adamı. Ama Teach'in ne kadar sinsi ve fırsatçı olduğunu o sözlerle anlatıyor. Ne dikkatsizlik ne de başka bir şey. Benim o atmosferde bu konuşmadan anladığım işin içinde bir şey olduğu.
  19 Haz 2016
 2. Phoenix
  Phoenix
  Kendini sakladı diyor la. Sinsiligini sakladı demiyor :D Şimdi de harekete geçti diyor, hedefi sensin diyor. Evet, WB anlayamamış gücünü ve yapabileceklerini. Shanks da kendinden örnek vererek durumun ciddiyetini anlamasini istiyor. Mangaka da sonra sinsilikle aldırmıyor zaten. Gayet hakkıyla yeniyor, cizigi de hakkıyla atmış.
  19 Haz 2016
 3. Phoenix
  Phoenix
  Shanks, iki kişiye dikkat ediyor ve o iki kişi kkligin en büyük adayları.
  19 Haz 2016
 4. Alpamis
  Alpamis
  :D WB zaten hissediyor Ace'e bu sefer gitme diyor. Az çok yanında ki adamın gücünü seziyordur. Luffy bile anında gördüğü Fuji'nin gücünü seziyor. WB mi sezemeyecek gücünü? :S
  19 Haz 2016
 5. Phoenix
  Phoenix
  Tam olarak sezemiyor iste. Shanks, sinsilik için uyarır mi yav allasen sen de :D Sinsilik için uyarsa, yarasını örnek vermez. Gücünü ve hedeflerini anlatıyor.
  19 Haz 2016
 6. Alpamis
  Alpamis
  Bu olay açıklanana kadar bu düşüncem vazgeçmeyecek. Çünkü isteğim dışında öyle düşünüyorum.:D Benim çıkardığım anlam bu ciddiyim.:D Teach ile alakası yok olayın.
  19 Haz 2016
 7. Alpamis
  Alpamis
  Devam edecksek burdan edelim.
  19 Haz 2016
 8. Alpamis
  Alpamis
  Burgess neyi parçalıyor yahu? :D
  23 Haz 2016
 9. Phoenix
  Phoenix
  Iki sene evvelki Luffy'i.
  23 Haz 2016
 10. Alpamis
  Alpamis
  :D Sanmıyorum hacı. Lucci felan küçümsenecek adamlar değildi. Burgess'te ben bir şey göremedim şayet.
  23 Haz 2016
 11. Phoenix
  Phoenix
  Oha la Lucci'ye düşürme adamı. Kuşçu ortalama bir koramiral gucunde idi. Burgess ise Vergi gibi ust kademe korlardan olur. Dikkat et Bastille hemen pert olurken Burgess öyle olmadi.
  23 Haz 2016
 12. Alpamis
  Alpamis
  Lucci normal bir Koramiral gücünde değil. Koramirallerin tepkiyi hatırlarmıyor musun? Lucci buradaysa bizim yapacağımız bir şey yoktur diyor. Bu adamı sen tayfadan kimin rakibi olarak görüyorsun?
  23 Haz 2016
 13. Phoenix
  Phoenix
  Tamam iste, bizim seviye adam var, bize ne hacet diyor? Bizden guclu demiyor. Ortalama kor dedim. Smoker gibi iste. Sabo, tek atar geçer Lucci'ye.
  23 Haz 2016
 14. Alpamis
  Alpamis
  Sabo kıstas alınmamalı. Şayet Sabo Burgess'ı da adam yerine koymadı. Ama Burgess'ın ben ihtimal vermyiroum Lucci'yi yenebileceğine nedense.:S
  23 Haz 2016
 15. Alpamis
  Alpamis
  Bu arada kimin rakibi olarak görüyorsun yani nasıl bir potansiyel görüyorsun bu adamda?
  23 Haz 2016
 16. Phoenix
  Phoenix
  Meyve verecekler bence, Jinbe'nin rakibi olacak. Dumenci vs dumenci olacak gibime geliyor. Tabii Vasco Ağır balık adam O yuzden onla kapışacak diyenler de var bilemedim.
  23 Haz 2016
 17. Alpamis
  Alpamis
  Anladım. Bilmiyorum benim için hayal kırıklığı oldu.:S
  23 Haz 2016
 18. Alpamis
  Alpamis
  Edeceksek burdan edelim.:D
  6 Tem 2016
 19. Phoenix
  Phoenix
  Olur da çok konuşacak bir sey kalmadı.
  6 Tem 2016
 20. Alpamis
  Alpamis
  Son yorumda ironi mi yaptın? :D
  6 Tem 2016
 21. Phoenix
  Phoenix
  Tabii la :D O adamin meyvesi çok ucuk. Mangaka bana kalirsa en guclu adam ve tayfasini oveyim derken bokunu çıkardı. Bu yüzden muhtemelen Mom ve tayfasi hayal kırıklığı yaratacak.
  6 Tem 2016
 22. Alpamis
  Alpamis
  Hacı bilmiyorum ama bu Yonkou'ların saldırı güçleri bile ayrı boyutta olacak. Big Mom'ı bilmiyorum Kadın olduğu için gücü daha farklı olabilir. Sugar tarzında mesela. Ama Kaido Shanks bu gibi isimlerin saldırıları çok güçlü olacak. Hani düşününce kılıç kullanıyor nasıl Magma kadar bitirici olabilir gibi gözüküyor. Ama olay bu seride haki ile alakalı olacak.
  6 Tem 2016
 23. Alpamis
  Alpamis
  Bak öyle olsa bile Marco istisna bir durum. Mesela Kaido'nun ikinci adamı dayanamaz mümkünatı yok. Ya da Big Mom'ın. Bak 1.adam olan Marco bile ayrı zaten. Ama Vista'dan bahsediyoruz. Benim çıkardığım budur.:D
  6 Tem 2016
 24. Phoenix
  Phoenix
  Valla kilic ustalarinda hakinin +saldiri gucu kattığına deginilmedi. Ki şaşırmadım da çünkü sertlesmis kilic daha keskin olur diye bir sey yok. Bir de malum saldiri güçleri çok yüksek zaten adamlarin. Bu şekilde dengeliyor gibi. Ama onun diğer avantajı da yüksek k.hakisi ve hızı sayesinde ve kilici sayesinde kolay kolay vuramazsin bile.
  6 Tem 2016
 25. Phoenix
  Phoenix
  Vursan da b.hakisi yüzünden çok ciddi olmaz hasar. Alsa da dayanıklılığı efso olacağı için derken, inmiyor yani :D
  6 Tem 2016
 26. Alpamis
  Alpamis
  Neyse serinin sonlarına yaklaşıyoruz her şey netleşir anlaşılır zaten.:D
  6 Tem 2016
 27. Phoenix
  Phoenix
  Tayfa ve kaptan olarak istisna adamlar. Iki vuruşta Akainu'u ohalesokabilecegini sanmam misal su an en guclu denen Kaido'nun. Zaten öyle olsa gelecek arc Luffy indiremez. Yanına yardımcı verilse de indiremez. Dayaniklilikta da WB kadar beklemiyorum. Adam 500 yara üstüne yarım kafayla dövüşe devam ediyor la.
  6 Tem 2016
 28. Alpamis
  Alpamis
  :D Tayfa ve Kaptan olarak istisna Roger ve Ray baba.:D
  6 Tem 2016
 29. Phoenix
  Phoenix
  Yok su anki düzen için dedim. Yonkolar arasında.
  6 Tem 2016
 30. Alpamis
  Alpamis
  Hmm bilemiyorum hacı. Hani Wb eski seviyesinde kesinlikle değildir. Yonkou'lardan bazıları WB'den üst seviyede olabilir gibi geliyor bana. He tam olarak hiçbir şeyi de görmedik.:S O yüzden ne kadar konuşsak havada kalıyor bence.:S
  6 Tem 2016
Yukarı Çık