Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Kılıç Üçlüsü Nasıl Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shusui'yi bileğinin hakkıyla aldı vermemesi lazım. Ama arc sonunda Kin'emon hatrına falan onu bırakır Enma'yı alır gibi. Onun dışında şu kitetsuların birleşmesi muhabbeti olursa çok da iyi olur. Dİğeri de sabit kalır.

Wano'da kullandığı kılıçlarla, Wano'dan ayrılırken yanında olan kılıçlar farklı olabilir. Bir de; benim istediğim başka, olacağını düşündüğüm başka.
Olmasını istediğim:
Wado
Nidai
Enma
Olacağını düşündüğüm:
Wado
Sandai
Nidai.
Fandaşım :D Adama Enma sunulmuş, sandaiyi ne yapsın :D

Tekrar yazayım:

İstediğim:
Wado
Enma
Shodai

Gerçekleşecek:
Wado
Enma
Nidai (Bu durumda sandai yok olmalı falan)

Wano'da kullandığı kılıçlarla, Wano'dan ayrılırken yanında olan kılıçlar farklı olabilir.
Ben de böyle düşünüyorum. Hem Enma Hem de Shusui bırakılacak gibi; ama güzel bir şekilde işlense ve ikisinden biri hatta ikisi de gelse de hayır demem. Kuina'nın kılıcı bırakmadığı sürece ne olursa olsun uyar bana aslında.

@dX

Zoro'nun Ryuma'yı örnek/hedef/amaç edinmesiyle ilgili seride tek bir şey yokken yeni yeni icatlar çıkarmayı nasıl başardın ?
Cevap vermeyi ogrenebilirsen onu da yakinda nasil acikladigimi soylerim. Guzel soru soruyorsun ama cevaplar konusunda "hehe,tamamdan" gecilmiyorsun

Burada da Mihakw'ın söylediği sözler var.

Bu siyah kılıç hakkındaki gerçeği öğrendikten sonra Shusui'yu bırakacaktır. Ryuma o kadar savaşa girdikten sonra Shusui'yu karartmış, Mihawk ise her çiziği utanç kaynağı olarak görmelisin diyor. Büyük ihtimal Mihawk'ın kendisi de kendi kılıcını kendisi karartmıştır. Ben kendisinin yapması varken hali hazırdaki kılıcı kullanmasını istemem.
Muhtemelen 3 4 arc kalmis serinin bitmesine 3 4 arc icinde kendi kilici kararir mi? Eger yeni bir kilic dovdurecekse ve kilici kararacak ise cokca vs'ler ve badireler atlatmasi gerekir? Bir zaman atlamasi daha beklememiz gerekiyor o zaman.

Shusui'nin Enma için bırakılması büyük karaktersizlik olur. Bu kadarını da yapmaz herhalde artık Zoro. Umarım yani.
Hani haftaya Zoro'dan bir tersleme bekliyorum Hiyori'ye karşı, o derece.

Shusui'yi bırakması gerektiğine ise yürekten inanıyorum. Gerek sahip çıkma konusundaki beceriksizliği ve ilgisizliği, gerekse Wano'nun hazinesi olması sebebiyle bence Shusui'nin artık Zoro'dan ayrılma vakti geldi.

Ama şöyle de bir şey var. Bu bölümde Kawamatsu "Savaş alanında düşen birinin kılıcına başka bir arkadaşı alır." dedi. Buna bakarak, Zoro'nun düşen Oden'in Enma'sını alması her ne kadar anlamlı ve güzel görünse de hem Kaido'ya karşı savaşmasını istemediğimden hem de Shusui'yi Enma için bırakmasını istemediğimden tam karar veremiyorum.

Wado İchimonji zaten hikaye sonuna kadar yanında kalacak.

Geriye Kitetsu serisi kalıyor ki Sandaime'nin yerini Nidaime'nin alması olası geliyor.

Bölüm yorumuna da yazdığım gibi; Yeni bir kılıcın olayı girmesi boşuna değil bence. Hazan suyunu sonunda bırakır. Enma’yı alır ve Hitetsu iki lanetli kılıcı birleştirir ve verir buna.

Yani şöyle;
Enma
Wado
Nidai+Sandai

Soruyu formalite icabı sordum. Verdiğin cevaptan hayır geleceği için değil :D
Verdigim cevaptan hayir gelmesi degil onemli olan. Ben kendimi biliyorum en azindan. Senin bakis acin kisitli ve dar o yuzden diyorum. Verecegin cevap yoksa lutfen alintilayip konuyu kirletmeyi birak. Dedigim gibi cevap vermeyi bilmiyorsan sordugun sorunun pek bir degeri kalmiyor. Cevap vermeyi ogrendigin zaman soru sorar cevabi alirsin. Bunu benden daha iyi bilmen gerekir ama arada sirada unutabiliyor insan haklisin.

Shusui'nin Enma için bırakılması büyük karaktersizlik olur. Bu kadarını da yapmaz herhalde artık Zoro. Umarım yani.
Hani haftaya Zoro'dan bir tersleme bekliyorum Hiyori'ye karşı, o derece.

Shusui'yi bırakması gerektiğine ise yürekten inanıyorum. Gerek sahip çıkma konusundaki beceriksizliği ve ilgisizliği, gerekse Wano'nun hazinesi olması sebebiyle bence Shusui'nin artık Zoro'dan ayrılma vakti geldi.

Ama şöyle de bir şey var. Bu bölümde Kawamatsu "Savaş alanında düşen birinin kılıcına başka bir arkadaşı alır." dedi. Buna bakarak, Zoro'nun düşen Oden'in Enma'sını alması her ne kadar anlamlı ve güzel görünse de hem Kaido'ya karşı savaşmasını istemediğimden hem de Shusui'yi Enma için bırakmasını istemediğimden tam karar veremiyorum.

Wado İchimonji zaten hikaye sonuna kadar yanında kalacak.

Geriye Kitetsu serisi kalıyor ki Sandaime'nin yerini Nidaime'nin alması olası geliyor.
Bu da aklı sıra olması muhtemel bir olayın altını kötü şeylerle dolduruyor ki o olay gerçekleştiğinde Zoro'yu gömmek için bir altyapım/gerekçem(!) olsun. Te Allaam.

Buna tam olarak cevap veremiyorum. Fakat olur da hazan suyunu bırakacaksa, bunu Wano'nun kutsal mirası diye bırakmasını istemem. Ki bana kalırsa Zoro zaten bunu yapacak biri değil. Yani onu bırakması için güçlü bir sebep lazım.

Enma ise Momonosuke'de kalır gibi geliyor. Şu an kabul de edeceğini sanmıyorum. Kullanacaksa da muhtemelen savaşta kullanır, sonra da bırakır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık