Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Wano'daki Rakibi Kim Olacak?

Zoro Wano'da Kim İle Dövüşür? (OY VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA KONUYU OKUYUNUZ!)

• Kullanılan toplam oy
    71
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi günler. :)

Ön bilgi: Bu konu Smoker'ın onayıyla açılmıştır.

İddia vakti! Hadi bir iddia öne sürelim.

İDDİAYA GİRMEDEN ÖNCE AŞAĞIDAKİ KURALLARI OKUDUĞUNUZDAN EMİN OLUN!

Wano arcı ve Zoro hakkında sürekli tartışılan bir konuyu anket halinde açıyorum.

Zoro bu arc kimle kapışacak?

Bu konu hakkında çok seçenek var ama 3 temel seçeneğe ayırıyorum anketi:

1- Kaido ile karşılaşan ekipte yer alır.
2-King ile karşılaşır onu tek başına yener.
3- King'den daha güçsüz biriyle kapışır ve yener ya da King'i yardım ile yener.

Kurallar:
1-) Kaido ile kapışması Hody ya da Enel ile olan dövüşü gibi kısa süreli dövüşmesi değil. Law'ın Doflamingo ile kapışması gibi bir dövüş kastediliyor. Karşısına Kaido çıksa 2 saniye çarpışsalar ve sonra Zoro Orochi'nin ya da Kaido'nun adamlarından birisini yense bu dövüş sayılmaz. Zoro, bu arc Luffy ve Kid gibi Kaido ile dövüşeceği tahmin edilen karakterlerle beraber yer almalıdır.

2-) King'i tek başına yenmesi Kaku , Pica, Daz Bones vs Zoro dövüşleri gibi olmalıdır.

3-) King'i tek başına yenmemesi Zoro'nun belirgin bir yardım alması demektir. Yanında birisi ile King'le kapışabilir. Ve ya King karşısına zayıflatılmış olarak çıkabilir. Birinden çok öncesinde kan kusmasına sebep olan ciddi bir darbe almış olabilir. Ya da Cracker'in bisküvilerinin yumuşatılması gibi bir kolaylık sağlanmış olabilir. Orlombus'un Zoro'yu Pica'ya fırlatması sayılamaz çünkü Pica o dövüşte Zoro'ya değilde Riku'ya saldırarak Zoro'yu bu yönteme mecbur bırakmıştır. Bunun ayrımını rahatça yapabilecek düzeyde olduğumuzu düşünüyorum. Zoro da King karşısına hasarlı çıkarsa kim daha hasarlı tartışmaksızın denk kabul edilirler. Yani hasarsızmış gibi. Bunun sebebi "Şu şundan daha çok hasar verir." gibi tartışmaların önün almak içindir. Bunu bilerek oy verin lütfen.

4-) Anketin üçüncü seçeneği King'i tek başına yenmemesi ve ya King ile Kaido harici birisini rakip olarak karşısına alması ve yenmesi seçeneğidir. Kaido ve King harici herkes seçeneğe dahildir.

Tıpkı Big Mom düşecek mi anketi gibi bu konuda da iddialarımızı öne sürelim.

Yukarıda da dediğim gibi üç seçenek var. Yukarıdaki ankete oy verenler aynı zamanda bir iddia belirtmek zorundadır. 2 değil de 3 seçenek olduğundan iddiaya girerken emin olarak girin. Çünkü sizin seçtiğiniz seçenek gerçekleşmediğinde seçtiğiniz cezayı çekmek durumundasınız.

Anket konu açıldıktan 35 gün sonra kapanacak. O zamana kadar iddiaya girebilirsiniz. Sonrasında dövüşler yaklaştığında tahmin yapmak daha kolay olacağından iddianın zevki kalmayacaktır. Bu 35 gün içerisinde çıkan bölümlere göre ankette oyunuzu ve iddianızı değiştirebilirsiniz. İddialar anket kapanana kadar geçerli. Sonrasında değiştirmek, geri çekilmek yok. Yola girdiniz, devamını getirin. :D

İddialarınız bu konunun ilk yorumunda sürekli güncellenecektir.

Kaido ile dövüşür diyen üyeler ve iddiaları
:

AntiNewEra
:1 ay Sanji avatarı kullanacak.

King ile dövüşür diyen üyeler ve iddiaları:

İnari : 1 ay Sanji avatarı kullanacak ve parantez için Mr. Prince yapacak.

OnePieceFanı : 2 hafta ban yiyecek.

mmmikrofon : Açıklamasına 1 haftalığına "Aptal Lord Oden" yazacak.

TheSlashOfMihawk :Nickinin altına "Zoro the Tekyemiş, Mihawk the Ertemiş" yazacak. (Süre belirtilmeli)

Miyata Ichirou : 1 ay boyunca parantez içine King>Kata yazacak.
King'i yardımla alır ya da ondan güçsüz biriyle kapışır diyen üyeler ve iddiaları:

monkey D. chris : 1 ay boyunca Mihawk'ı kötüleyecek ve Akainu'lu bir avatar kullanacak.

Tekrardan iyi günler. Güzel bir anket konusu olsun. :)

Son düzenleme:
Flying siz in 2. Uyesini indirecek.( kılıc ustası olacak bu kişi) ardından kaido'ya saldıracak. (KESİN BILGİ YAYALIM) (fling siz in 1. Üyesini de sanji alacak ama o yendikten sonra hareket edemeyecek)

Bende tam soracaktım iddia açacakmısınız diye.Ama bu iddianın Kaido'yu kesecek mi kesmeyecek mi diye açılacağı söylenmişti.Öyle daha net değil mi böyle pek olmamış gibi.

Bizim seninle olan iddiamıza benziyor bu :d

King'i tek alır diyorum. Almasa nolacağını sen seç kartman
1 ay benim seçeceğim Sanji avatarı ve parantez içi Mr. Prince. Ne dersin? Bak merhametli davrandım.
Flying siz in 2. Uyesini indirecek.( kılıc ustası olacak bu kişi) ardından kaido'ya saldıracak. (KESİN BILGİ YAYALIM) (fling siz in 1. Üyesini de sanji alacak ama o yendikten sonra hareket edemeyecek)
İddianız nedir peki?
Güzel başlık, beğendim. Ellerine sağlık.

Kaido'yu teke tek bir kapışmada indireceğini düşünüyorum, oy veremedim o yüzden :(
Siz birinciye oy verin. En yakın seçenek o. İddianızı da ona göre girersiniz. :)

1 ay benim seçeceğim Sanji avatarı ve parantez içi Mr. Prince. Ne dersin? Bak merhametli davrandım.

İddianız nedir peki?

Siz birinciye oy verin. En yakın seçenek o. İddianızı da ona göre girersiniz. :)
1 ay boyunca mihawk ı kotuleyecem ve akainu lu avatar yapıcam. (Kesin kazanıcam)
Bu arada eline sağlık.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık