Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Zoro'nun Marineford Saldırısı

Zoro'nun Saldırısını Kim Durduracak?

• Efsanelerden Biri (Garp Marp...)

• Tanıdık Amirallerden Biri

• Yeni Amiralimiz

• Koramirallerden Biri

• Yeni Teknolojiler

• Başka Bir Kişi/Sebep

• Yön Algısı Olmadığı İçin Zaten Yanlış Yere Atacak

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Selamlar.

Can sıkıntımı ciddiyetimle az biraz harmanlayıp, size bu mübarek Temmuz akşamında gerçek olma ihtimali bazı paralel evrenlerde son derece yüksek, bazı paralel olmayanlarda düşük olan bir teori yazdım. Teorimde aslında teori yok, spoiler da yok zannediyorum, olursa da özelden sövebilirsiniz. (Açıktan sövün de amiral çağırayım banlanmanız için. Hehe.) Aşırı sövenlere geri sövme hakkım saklıdır.

Konu şu: Marineford'da Zoro'nun Saldırısını Kim Durduracak?

Konu neden açıldı? One Piece şu sıralar iyice geçmişin tekrarına dönüşmüş bir seri hâline geldi. Benzerlikler yer yer hoşnutsuzluk yaratacak kadar artmaya başladı. Ben de bu benzerliği az biraz hype meydana getirecek şekilde düzenledim. (Mihawk'ın gemi kesişi, yıllar sonra Zoro'nun gemi kesişi benzeri.)

Geçmişe gidersek iyi sayılan bir kılıç ustası olan Mihawk abi, Edward Newgate'e bir saldırı yapar. Saldırıyı Jozu isimli iri kıyım abimiz engeller. Şimdi Zoro'nun Sabo için yapılan olası bir Marineford savaşında meydana çıkıp, Mihawk'a referansla bir saldırı yaptığını görebiliriz. Aokiji artık olmadığına göre, buz değil belki ama zemini kese kese ilerleyen bir saldırı olacak bu. Bu saldırıyı kim engelleyecek? (Böyle bir şey olmayacak ihtimalini göz önünde bulundurmuyoruz.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık