Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro, Çakılı Mihawk'ın Seviyesini Aşmış mıdır?

Bu seviyeyi aştı mı?

• Kullanılan toplam oy
    284
Hem Mihawk tartışılır bu konuda, hem de Zoro. Bir taşla, iki kuş. Tekniğini sevdim.

Ciddi bir yorum yapamayacağım ne yazık ki.

yok aşmadı. 1000 KÜSÜR BÖLÜM OLDU AMA AŞMADI.ADAM KOCA KALYONU İKİYE AYIRDI AMA ÇAKIYI AŞMADI.YETMEDİ ÇELİĞİ KESTİ, ASURA DİYE BİR ŞEY BULDU, ZAMANIN EN İYİ KILIÇ USTALARINDAN RYUMAYI YENDİ, PX PARÇALADI, ORTADAN İKİYE TREN AYIRDI AMA GEL GÖR Kİ UFACIK 1 ÇAKIYI YENEMEYECEK SEVİYEDE HALA.

Allah için ya.Mihawk'ın çakılı resmini koymuşun, bide Zoro'nun resmini eklemişin, konu içerisinde bile sormamışın soruyu sadece başlıkta belirtmişsin...Al sana konu gibi konu işte.Forumun vizyonu artması gerekirken git gide daha mı dibe batıyor ne? Önceden ayıp olmasın diyede olsa 1-2 satır bir şey yazılırdı...Neyse gerçekten harika konu favorilere attım.

Aşması mümkün değil şimdilik. Bununla alakalı herhangi bir ipucu bile yok. Mihawkı aşması için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

Bir de şu var, Mihawk marineford savaşında Beyazsakal ile bir tutuyordu kendisini, aradaki farkı görmek istedi. Aradı farkı, Diamon Jozu ile gördü. Beyazsakalın kendi alt kademesindeki adama denk olduğu şeklinde cevabını aldı. Mihawk elması kesemiyor.

Zoronun çakılı Mihawk seviyesini anlamamız için, her ne kadar geçmişte bir şeyler yapsa da wanoarc belirleyecek diye umuyorum.

yok aşmadı. 1000 KÜSÜR BÖLÜM OLDU AMA AŞMADI.ADAM KOCA KALYONU İKİYE AYIRDI AMA ÇAKIYI AŞMADI.YETMEDİ ÇELİĞİ KESTİ, ASURA DİYE BİR ŞEY BULDU, ZAMANIN EN İYİ KILIÇ USTALARINDAN RYUMAYI YENDİ, PX PARÇALADI, ORTADAN İKİYE TREN AYIRDI AMA GEL GÖR Kİ UFACIK 1 ÇAKIYI YENEMEYECEK SEVİYEDE HALA.

Allah için ya.Mihawk'ın çakılı resmini koymuşun, bide Zoro'nun resmini eklemişin, konu içerisinde bile sormamışın soruyu sadece başlıkta belirtmişsin...Al sana konu gibi konu işte.Forumun vizyonu artması gerekirken git gide daha mı dibe batıyor ne? Önceden ayıp olmasın diyede olsa 1-2 satır bir şey yazılırdı...Neyse gerçekten harika konu favorilere attım.
Zoronamı gitti :D

Zoro önce çakının ipinin seviyesini aşsın ondan sonra çakının kını var daha
Çakıdan önce de fular var daha! Dur Mihawk fular takıyor muydu ki yok yok tamam sıra o zaman çakıya gelebilir
Eğer uslu bir Zoro olursanız çakılı Mihawkıda yenebilirsiniz:good:

gardaş bu nasıl rage :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık