Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Zombi İstilası Takımınız

Öncelikle şöyle orjinal halinin linkini vereyim
http://n0-ob213.deviantart.com/art/...m-LARGER-303369136?comments_view=3&offset=300
Şimdi de türkçesini resimli olarak koyayım

Şimdide açıklama
Konuyu genel sohbete koydum ki sadece anime ile sınırlamayayım sizleri. Paintle ve hatta tükürükle bile resim yapıştırıp atabilirsiniz buraya
Sizin tembelliğinizi bildiğim için şu- http://www.hizliresim.com - linkide veriyorum ki "Nası atacaz? Zeki Müren'de bizi görecek mi?" gibi sorulara gerek kalmasın

İngilizce "zombie apocalypse" dedikleri zımbırtıya bir de biz bakalım dedim Reiper sayesinde. Akşam akşam eşşeğin aklına düşen karpuz kabuğu misali bu konuyu düşürdü aklıma. Uzatmayayım. Resimdeki yazanları açıklamaya girişeyim

Takım lideri: Zombi istilası için yaptığınız takımı yönetecek, çekip çevirecek, sorunlarını dinleyecek, karar verecek kişiyi buraya istifliyoruz.
Kavgacı tip: Google'dan özel sipariş çevirttirdim bunu. Ne anlıyorsanız o. Böyle takımdakilerin en az sevdiği kişi olur genelde. Ama iş gördüğü için milletle çok tartışmaya girmesine rağmen takımda kalır.
Silah uzmanı: İşi silahtır bu arkadaşın. Boş zamanlarında zamazingolarıyla oynar. Onları temizler bakımını yapar. Onlarla uyur onlarla vurur.
Beyin: Takımın stratejilerini belirleyen, "Abi bence şöyle yapalım yakışıklı olur" diyen milletinde "he la gafan çalışıyo senin" dediğimiz tipleri buraya tıkıştırıyoruz.
Sağlıkçı: Takımın hemşiresi işte. Milletin yaralarını saracak, Keşlere iğne vuracak eli hafif kişiler. "Bunu zombi ısırmış vurun gitsin" diyecek ve ya demiyecek tipler.
Öncü kuvvet: İngilizcedeki aslı "Speed fighter" ki çevirisini böyle yapmayı uygun gördüm. İsteyen kendi attığı yorumda istediği gibi çevirip değiştirebilir. İşte böyle vur kaç yapacak, önden gidip apartman köşesinden bakacak, küçüklüğü zile basıp kaçma ile geçmiş, eli hızlı gözü üçkağıtçı bacağı güçlü kişi ve gruplar.
Maskot: Takımın neşe kaynağı. Sevimliliği ve/ve ya neşesi ile milletin gönlünde taht kurmuş, elinden zombilere karşı çok bir iş gelse de gelmese de herkesin "Yerim ben bunu" dediği kimseler.
İlk ölecek kişi: Buraya tercihen sevmediğiniz bir karakter koyuyorsunuz. Ama ben gibi anarşist iseniz "ölümü komik olur bence" gibi egzantrik fikirlerinize mazhar olmuş karakterleri de koyabilirsiniz.

Şimdi adettendir konuyu açan başlar. Ben normalde 2 tane yaptım ama sadece birini açıklayacam örnek olsun diye

Bunda mantığımı kullandım sevdiğim karakterlerden ziyade.
King Bradley: Zombi istalasında takım yönetecek en iyi kişi kimdir? Askeri bir lider tabii ki. Adam kılıçla tank kovalıyor daha ne olsun
Zebra: "Ölmüyorsun ha!? ****ün kalkmasın!"
ayrın men yani Tony Stark: Yani bir şey dememe gerek var mı?
Shikamaru: Başka aklıma gelmedi aslında bu konuma uygun bir karakter
Orihime: Kurosaki-kun demediği zamanlarda gayet başarılı heal atan bir karakter. Ölüleri bile canlandırması da cabası
Mugi-chan: Sevimli işte
Tobi-aptal olan-: "Tobiyi ısırdılar uf oldu" diyecek biz de gülecez ölürken

Bunda da sevdiğim karakterleri kullandım "ilk ölecek kişi" hariç

Konu sizindir

edit: Hani bir umut bekledim "Belki yazmazlar yahu. Hani bir ihtimal amacın takım yapmak olduğu anlaşılırda overpower karakterler söylemezler. Goku hulk alucard dante dr. manhattan gibi. ben yine de uyarmayayım bakalım. bakarsın gerek kalmaz"
ve gerçekler bir tokat gibi indi :(

İnsan arkasını OP karakterlere yaslamak istiyor :( Ne yapak yani apokaliptik bir dünya da, Bir de böyle düşün :oleyo:

İlk ölecek kişiye Gilgameshi koyacam ama onu öldürmezler ki zombiler diğerlerine gerek kalmayacak :(

İnsan arkasını OP karakterlere yaslamak istiyor :( Ne yapak yani apokaliptik bir dünya da, Bir de böyle düşün :oleyo:
O kadar uğraştım saçımı süpürge ettim konuyu açmak için sen git tek karakterle kestirip at :/ bir de böyle düşün :cool:

edit: koy op karakterlerini. Gutts koy. Komatsu koy. Kakashi koy. Ben mi söyleyeyim yani:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık