Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Zoan

Hocam daha fazla ne göreceğiz Zoan meyvesi. Konunun güncellenmemiş halinde bile çok fazla zoan meyvesi. Karşımıza hep çıktı. Wano arcıyla da doyduk yani Zoan'a. Kaido korsanları full zoan meyveleriyle dolu. Yer yer çıkar ama yeterli artık gerek yok bence.

Ayrıca bence ilgi çekici bir meyve türü değil. Sıkıldım ben artık bu meyvelerden. Hayvana dönüşse ne olur, dönüşmese ne olur. Çok zevksiz bir meyve türü valla. Hiç keyifli gelmiyor onların dövüşlerini izlemek.
Dandik zoan meyveleri gördük dandikkkk. Millet de zoan konusunda tatmin olmadığı için daha iyi zoanlar çıkabileceğini düşündüğü için sağlam zoanlar görmek istiyor. Kimsenin daha fazla logia ya da paramecia görelim dediğini duydun mu ? Ben duymadım. Çünkü sürüsüne bereket ve içinde çok güçlü meyveler var.

Patrick Redfield seriye gelsin isterim. Aşırı güçlü bir karakter.
Artık bu meyveye sahip olabilecek kişi sayısı 1 elin parmağını geçmez. Onlar da Mihawk,(ki meyvesi olduğunu hiç sanmıyorum) İm ve goroseilerden başkası olmaz bence. Xebec de bir düşündürmüyor değil ama seri o kadar reankarne ve kaderci yapıya büründü ki yarın Oda, Xebec yami yami'nin eski kullanıcısıydı dese gram şaşıracak olan var mı bilmiyorum. Yani çok çok düşük bir ihtimal. Bir de seri Oda'nın bu meyveyi vereceği kadar güçlü bir kişiyi kaldırmaz gibime geliyor artık. Çok iyi bir meyveydi ama. Görmek isterdim. İşte insan bunlara uyuz oluyor :mad:

Dandik zoan meyveleri gördük dandikkkk. Millet de zoan konusunda tatmin olmadığı için daha iyi zoanlar çıkabileceğini düşündüğü için sağlam zoanlar görmek istiyor. Kimsenin daha fazla logia ya da paramecia görelim dediğini duydun mu ? Ben duymadım. Çünkü sürüsüne bereket ve içinde çok güçlü meyveler var.
@Densetsu no Samurai yazdığın şeytan meyveleri için benzeri olduğu için gelmez demiştim ama şimdi @Kraix Patrick'den bahsedince aklıma geldi onun arkadaşı Pato, Inu Inu no Mi Model: Bake-danuki yemiş bir kalemdi sana benzeri olduğu için gelme ihtimali az dedim ama bu oyun çıktıktan yıllar sonra Wano'da Bunbuku adında bir çaydanlığın normal Tanuki meyvesi yediğini gördük bu benzeri olduğu için çıkmaz teorimi bozuyor.

Benim anlamadığım şey, bunu kılıca veya kaleme nasıl yediriyorlar.
Vegapunk bunu deneyler sonucu keşfetti ama Dış dünyaya kapalı olan bir ülke olan Wano'da bir demircinin bir çaydanlığa bir şeytan meyvesi yedirebilmesi aslında oldukça basit bir yöntemi olduğunu gösteriyor.

Vegapunk bunu deneyler sonucu keşfetti ama Dış dünyaya kapalı olan bir ülke olan Wano'da bir demircinin bir çaydanlığa bir şeytan meyvesi yedirebilmesi aslında oldukça basit bir yöntemi olduğunu gösteriyor.
Bu meyvayı neyle kesersen ya da ne batırırsan o şeye aktarılıyor böyle birşey mi dicem ama çok saçma :D

Bu meyvayı neyle kesersen ya da ne batırırsan o şeye aktarılıyor böyle birşey mi dicem ama çok saçma :D
Belki fantastik serilerdeki eşyalara büyü basmak gibidir

Umarım ilerde bir Antik Zoan Ryu Ryu no Mi Model: Ankylosaurus görürüz bu Dinozor baştan aşağı zırhla kaplı ve bence Dinozor alemindeki en Yüksek dayanıklılığa sahip Dinozordur Böyle bir meyve yiyip baştan sonra dayanıklılık kasan birde üstüne zırhını Silahlanma hakisi ile kaplayan birini görmek isterim. Dehşet bir şey olur şuan herkesin korktuğu Yonko saldırılarını çok rahat tanklayabilir.

Umarım ilerde bir Antik Zoan Ryu Ryu no Mi Model: Ankylosaurus görürüz bu Dinozor baştan aşağı zırhla kaplı ve bence Dinozor alemindeki en Yüksek dayanıklılığa sahip Dinozordur Böyle bir meyve yiyip baştan sonra dayanıklılık kasan birde üstüne zırhını Silahlanma hakisi ile kaplayan birini görmek isterim. Dehşet bir şey olur şuan herkesin korktuğu Yonko saldırılarını çok rahat tanklayabilir.

Güzel meyve olurdu umarım çıkar. Bundan sonra öyle kallavi olarak beklediğim 3-5 zoan meyvesi var; King Kong(Kong), Godzilla(Elbaf'tan bir deve yakışırdı), Batı Ejderhası(Dragon), Cerberus(Bb). Bunlardan 1-2 tanesi çıkarsa zoanlar kendini biraz da olsa kurtarır.

Güzel meyve olurdu umarım çıkar. Bundan sonra öyle kallavi olarak beklediğim 3-5 zoan meyvesi var; King Kong(Kong), Godzilla(Elbaf'tan bir deve yakışırdı), Batı Ejderhası(Dragon), Cerberus(Bb). Bunlardan 1-2 tanesi çıkarsa zoanlar kendini biraz da olsa kurtarır.
Ben seride daha önce dediğim gibi bir tane Antik Zoan Kurt bekliyorum. King Kong Mistik Zoan olarak mı görmek istiyorsun yoksa Antik Zoan mı? Demek istediğim tarihte yaşamış en büyük Primat Gigantopithecus'un lakabı King Kong bu arada evet seride keşke bir kaç tane Saru Saru (Maymun serisi) görseydik Wukong güzel olabilir idi.

Saru Saru (Maymun serisi) ve Wani Wani (Timsah serisi) keşke seride görebilseydik.

Seride eğer bir Antik Zoan Wani Wani no Mi Model: Deinosuchus görürsek net serideki en güçlü Antik Zoan Şeytan Meyvesi olur bu hayvanlar tarihteki en büyük timsah türü ve besinleri T-rex gibi dinozorlar resmen "Dinozor Avcısı" bu hayvan ve Yırtıcıların en büyük özelliği olan çene gücünde bu hayvanlar yenilmez size bir örnek veriyim T-rex'in çene gücü max 12.000 PSI ve bu hayvan çene gücü ile rahatça 23.000-24.000 PSI'a çıkabilir resmen T-rex'i ikiye katlıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık