Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoan Türü Su Hayvanları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önce aklıma takıldı acaba zoan türü su hayvanları varmıdır. bu kişiler suda yüzebilirler mi. suda yüzemezlerse ve atıyorum bir köpek balığının karada hiçbir avantajı olmadığı için zoan türü su hayvanları tamamen kullanışsız mıdır. Sizce E. Oda bizim karşımıza bu tarz biri çıakrtır mı.

Az önce aklıma takıldı acaba zoan türü su hayvanları varmıdır. bu kişiler suda yüzebilirler mi. suda yüzemezlerse ve atıyorum bir köpek balığının karada hiçbir avantajı olmadığı için zoan türü su hayvanları tamamen kullanışsız mıdır. Sizce E. Oda bizim karşımıza bu tarz biri çıakrtır mı.
balık adam olan vander decken bile suyun içinde bilincini kaybediyordu.kesin bir kıstas var,seytan meyvesi kullanıcısı denizin altında çekiç haline gelir.

e.oda zaten bütün deniz hayvanlarını yine denizdeki bir canlı yada balıkadam olarak yansıttı.

suda olupta ekstra güc verebilecek zoan türü hayvanlar belli zaten;

balina köpekbalıgı(en güçlü) - jinbei
büyük beyaz - hody
testere köpekbalıgı - arlong
ahtopot - hachi ve hyouzou
deniz atı - chuu
mercan balıgı - fisher tiger

geriye su aygırı vede timsah kalıyor.su da bulunup karadada hareket edebilen cok güclü canlılar.

bu iki türde zoan meyveyle olabilecegine göre suda çekiç haline gelirler.zaten timsah meyvesini shanksın adamından bekliyorum.direk dövmesi vardı yanlıs hatırlamıyorsam.:good:

zoan türleri dönüşürken formu aynı olmuyor kurt eleman kurtadam zürafa diye gezen kaku 2 ayakları üstünde duran kutu gibi bişeydi deniz canlısıda çıksa mesela kılıçbalıgı agzından burnundan kılıç çıkan insanımsı bir formda karada savaşan bişey çıkar sanırım. deniz altında etkisiz eleman olucaktır ama onda şüphe yok

ama decken gibi solungaçları kalırsa yani balık formunu korursa denizde çekiç olsada ölmeme şansı var nefes alabildigi için

- "Su hayvanı zoanı" gibi bir konsept büyük ihtimalle olmayacak çünkü Oda bu yetenekleri balıkinsanlar ve denizinsanları ile ekledi hikayeye,

- Amfibyum türü salamander meyvesi yemiş olan Smiley suya giremiyordu, aynı mantıkla öyle meyveler olsaydı su hayvanları da denizde hareket edemezdi,

- Köpek balığının(yada diğer türlerin) karada gayette avantajları oluyor (bkz: Arlong)..

Kurbağa zoanı demirbaş karekterlerden birinde çıkacaktır. Tahminim, bu meyvenin Kaido'nun tümen komutanlarından birinde mevcut olduğu yönünde.

su shanksın adamındaki dövme timsahmı,yoksa antik bir tür su canavarımı bir seye kesin benzeten varmı ?

durun resmini bulucam:flaugh:

Dövmedeki canlının timsah olması olası değil. Omurga yapısı timsah fizyolojisiyle uzaktan yakından benzeşmiyor.
Yunan mitolojisinde böyle bir kafa yapısına sahip bir yaratıkla karşılaşmamıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık