Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Mesajlarıma tepki atmışsın ama her hafta bile sürekli yanılan üyeler var. En kötü 1 yıldır üye olan üyenin bile 10-20 tane yanıldığı şey vardır. Ayrıca tepki attığın mesajlarımda öyle absürt bir şey de yok.

Zoro forumda herkesi alıyor mangada dövüşmüyor demişim doğru. Zoro en güçlü nova değil demişim hadi bu da belli değil olsun.
Bence de en güçlü değil zaten. Sadece zamanında yazılmış, şeylere bakıp eğleniyorum yaw, tersi olsa geyiğini yapacak insanlara yapıyorum genelde. xd Neden bozuldun? Sadece ifade attık sonuçta.

Son düzenleme:
Bence de en güçlü değil zaten. Sadece zamanında yazılmış, şeylere bakıp eğleniyorum yaw, tersi olsa geyiğini yapacak insanlara yapıyorum genelde. xd Neden bozuldun? Sadece ifade attık sonuçta.
Forumda Zoro eleştirdikten ya da şakasına takıldıktan sonra veya normal tartıştıktan sonra böyle mesajları @leyince ya da tepki atınca geyik değil de iğneleme gibi hissettim. Yoksa çoğunlukla geyiğine, o an hangi karaktere bulaşasım varsa ona göre yorum yapıyorum zaten.

Kidd demişim önceden. İçten patlatmalı bilmemesi ve çatıda gördüğümüz kadarıyla Luffy'nin yanında esamesinin okunmaması, fikrimi değiştirmeme sebep oldu. Oyumu değiştirip Zoro'ya verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık