Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
O it, Kaido gökyüzü adasından atlarken
Sayı 795te 12.sayfada "ne yapıyorsun dostum" diyerek esirliğini
13.sayfada "eğer istediğin buysa sana engel olmayacağım" diyecek kadarda Kaidonun iti olmuş birisidir
He elde veri yok. Sadece yorum.
Anladım. Teşekkürler açıklama için. :sapkali:

Elde veri yok deyince yok olmuyor
Manganın sayısını ve sayfa numarasını verdim
Oradan bakıp istediğin kadar veriyi yok edebilirsin:sapkali:
Orada bir "Kaido-sama" sözü yok. Bu da bir veridir mesela.
Bu mantıkla "Luffy de Shanks'ın iti" diyebiliriz mesela.

Yorumdur yani. Veri falan değildir. :)

Şuan itibariyle X-Drake listeden çıkmalı. Adam korsan değil. Supernovalıktan da çıkartılmalı. Ödüllere bakarsak çünkü elimizde çok bi veri yok. Law gibi görünüyor. Ama Law bu ödülü Luffy sayesinde aldı. O zaman Bahtsız Bedevi Kid gibi gözüküyor. Oruç Reis de olabilir. Kid'in yapamadığını yapıp Big Mom'nun komutanlarından birini yemiş adam. Bege, Hawkins, Apo bunları saymıyorum bile. Ama bir ihtimal daha var Bonny çok çevik çıkarsa bunların hepsini perişan edebilir. Gücü çok müthiş Sugar'ın 2 level düşük hali gibi bişey. Zoro'ya gelirsek o zaten gönüllerin şampiyonu. Onunla Luffy bu ankete konulmamalı bile.

Hmm, misyon önemli değil miydi? ?
Mesajlarıma tepki atmışsın ama her hafta bile sürekli yanılan üyeler var. En kötü 1 yıldır üye olan üyenin bile 10-20 tane yanıldığı şey vardır. Ayrıca tepki attığın mesajlarımda öyle absürt bir şey de yok.

Zoro forumda herkesi alıyor mangada dövüşmüyor demişim doğru. Zoro en güçlü nova değil demişim hadi bu da belli değil olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık