Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zaman Atlamasından Sonraki En Güçlü Süpernova Hangisidir?

2 yıl sonra en güçlü süpernova

• Kullanılan toplam oy
    415
Katılıyorum. Bizimkilerin temeli baya sağlam. Özellikle Luffy ve Zoro alabilecekleri en iyi kişilerden eğitim aldılar. Luffy zorlu dövüşlere girerek seviyesini birden yükseltmeyi başardı. Ona rağmen ikisininde eğitim konusunda eksikleri var gibi. Ya bile bile her şeyi tam olarak açıklamadılar. Veyahut bunlar anlamadılar. :/
Teorik oturdu da pratiklerini geliştirmeleri lazım işte. Burada işte irade ve potansiyel devreye giriyor. Fiziksel saldırı yapan Snack, bununla beslenen Urouge'ye yenilse ne olacak mesela. Eğitimde delikli savunma yapan logialara karşı bile taktik almışlardır.
Eğitim şart, marineler kapatılsın!

Luffy şu an öyle ya da böyle Katakuri seviyesi civarında.Katakuri Zoro+Sanji'yi gayet de alır.Doflamingo'nun Law,g4süz Luffy ile dans ettiği yerde hele.
Meyve gücünü çok es geçiyorsunuz. Katakuri g4 kadar sert mochi yaptığında bunu karşılayacak olanın Katakuri'ye zarar verme imkanı yok. Ama Luffy g4 ile vurduğunda vurduğu yine kendi kolu.

Meyve gücünü çok es geçiyorsunuz. Katakuri g4 kadar sert mochi yaptığında bunu karşılayacak olanın Katakuri'ye zarar verme imkanı yok. Ama Luffy g4 ile vurduğunda vurduğu yine kendi kolu.
Meyve gücünü es geçmiyorum.Kata'nın meyvesinin öyle bir avantajı var,Luffy'nin meyvesininde g4 de sağladığı inanılmaz güç ve hız avantajı var ama.Kata'nın block mochisini yamultan bir Boundman formu var.O saldırılar Sanji ve Zoro'ya denk gelse nolur ? Şu an ki Luffy'nin geleceği görebildiğini de unutmamak lazım ayrıca.

Meyve gücünü es geçmiyorum.Kata'nın meyvesinin öyle bir avantajı var,Luffy'nin meyvesininde g4 de sağladığı inanılmaz güç ve hız avantajı var ama.Kata'nın block mochisini yamultan bir Boundman formu var.O saldırılar Sanji ve Zoro'ya denk gelse nolur ? Şu an ki Luffy'nin geleceği görebildiğini de unutmamak lazım ayrıca.
İyi bir k.hakinin Katakuri gibi bir adamdan dahi sıyrılabildiğini Sanji'den gördük. Sanji dövüşlerde de hız ve denge bozmada şuan bile hatrı sayılı yerde. Zoro'nun teknik hızlarını da çok beğeniyorum. Shisi Sonson gibi tekniklere Luffy'nin odaklanabilmesi için Sanji'yi ekarde etmesi gerekecek. Katakuri gibi geleceği görme ve soğukkanlılıkta aşmış biri Luffy'nin iğne yiyeceğini göremedi mesela. 2v1 durumlarında o odağı sağlayabileceğini sanmıyorum ki Kaido'ya sinirlendiğinde bile kullanamadı geleceği görmeyi. Wano sonunda bence alamaz ikisini; Sanji'nin de Zoro'nun da gelişime açık olduğu gerçeği var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık