Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

Böyle bir oyuncu bulmak çok mu zordu arkadaş. Gittiler elin zencisini koydular.Ön yargı olacak ama bu kadından Nynaeve falan olmaz. Zaten oynadığı filmlerde belli. Belki şaşırtır beni ama Nynaeve gibi bir karakteri kaldıramaz gibi geliyor şuan.

Çok pis yıkıldım ya. Rand'ı oynayan adamdan hiç ışık alamadım. Fragmanları falan bekleyeceğiz artık. O zamanda pozitif bir yön görmez isem izlemem zaten. En sevdiğim serinin içine edilmiş halini izleyemem. Umarım Amazon'da içine etmez bu serinin.

Çok pis yıkıldım ya. Rand'ı oynayan adamdan hiç ışık alamadım. Fragmanları falan bekleyeceğiz artık. O zamanda pozitif bir yön görmez isem izlemem zaten. En sevdiğim serinin içine edilmiş halini izleyemem. Umarım Amazon'da içine etmez bu serinin.
Hepsi bir şekilde kabul edilir de Nynaeve olmaz.

Mat çok iyi ama. Mat epey iyi hatta. Baktıkça oturuyor tipi.

Umarım iyi oynayıp kapatırlar tip açığını. Kötümser olmak istemiyorum.

Bunu da Amazon yapıyor. Vakıfta da yeni nesil var ve paragöz gibi geldiler bana. Akıllarına girebilirler.
Uzunca bir süre bu sjw saçmalığından çekeceğiz daha.

Nynaeve favorilerimdendi. İyi oynasa bari.
Christopher baba daha ölmedi. Ayrıca paragöz olan adam işine bakardı. Buse her şeyi bize soracaksınız, izin vermezsek yapamazsınız demiş. Ayrıca üçlemeden herhangi bir içerik almalarına da izin verilmemiş.

Zaman Çarkı için de Brandon Sanderson senaryoyu okumuş ve beğendiğini söylemiş. Bir de Rand tek eşli olacakmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık