Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yüksek Potansiyele Sahip Karakterler

En Yüksek Potansiyele Sahip 3 Karakter

• Kullanılan toplam oy
    310
3 OY HAKKINIZ VAR

Merhaba arkadaşlar.
Serideki potansiyelleri tartışmanın zamanı geldi diye düşünüyorum.
Öncelikle Luffy'yi ankete koymadım en yüksek potansiyele sahip olduğu için. Ölen karakterleri de koymuyorum.

Teach'i de koymuyorum zaten Yonkou oldu adam. Yani onu hesaba katmıyorum. Biraz daha genç karakterler daha çok rekabet getirecektir diye düşünüyorum.

Oy kullanırken aşağıdaki karakterlerden en yüksek potansiyele sahip olduğunu düşündüğünüz 3 karakteri seçmenizi istiyorum.
İsterseniz bu karakterleri mesajınızda potansiyellerine göre sıralayabilirsiniz.

-Sabo: Devrimci komutanlarından birisi ve Luffy'nin abisi. Eğer Dragon'a bir şey olursa Devrimcilerin yeni lideri olabilecek potansiyele sahip mi?

-Kid: Luffy'nin Korsanlar Kralı olmak için mücadele edeceği rakiplerden birisi olabilir mi?

-Law: Luffy'nin WB'si olabilecek potansiyele sahip mi?

-Drake: 2 yıl sonra Kaido'nun adamlarından biri olarak karşımıza çıktı. Acaba Yonkou gücünde olabilecek potansiyele sahip mi?

-Zoro: Luffy'mizin Ray-san'ı olacak. Fakat diğer karakterler yanında potansiyeli ne durumda?

-Sanji: Tayfamızın Scopper Gaban'ı. :) Diğer karakterlere kıyasla potansiyeli ilk 3'e girmesine yeterli mi?

-Usopp: Babasının gücüne erişebilecek mi? Yoksa Tanrı Usopp'umuz daha da fazla mı potansiyele sahip?

-Lucci: Luffy'yi çok zorlayan bir karakterdi. Potansiyeli sizce ne kadar?

-Coby: Pembe Saçlı Amiralimiz. Bizim tayfadan sonra hayaline kavuşacağını bildiğimiz tek karakter belki de.

-Smoker: Luffy'nin Garp'ı olabilecek potansiyele sahip mi?

-Hawkins: Sizce falcı abimizin potansiyeli ne kadar olabilir?

-Apoo: Atarlı abimiz güç olarak Kid'e yetebileceğini ima ediyordu. Peki potansiyel olarak?

-Killer: Kid'in sağ kolunun potansiyeli Kid'in potansiyeline yakın mıdır?

Konunun ismine ne diyeceğimi bir türlü bulamadım. O yüzden konunun ismine çok takılmayın. :/
Önemli olan içeriktir. :D
Daha uygun bir şey bulunursa onu değiştiririz sonradan. :D

Bunlar arasından Sabo, Kid ve Zoro. Coby Zoro ile yarışır.

Sanji demeyi çok isterdim ama mangakanın yaptıkları ortada. :(

Coby
Coby
Coby

Bu adam amiral olacak.Sonra da filo amirali olur. :)
Bir bakmışsın Teach gibilerine geri vites yaptırtmış.O günler de gelecek.
İssho olur da amiral kalırsa Coby - san dediği günler gelecek.:a:

Kaido niye yok bu ankette?

Sabo, Kid tamam da üçüncü karaktere karar veremiyorum.
Zoro Ray-san seviyesinde olacak ama Drake, Law Yonkou gücüne çıkar mı? Veya denizcilerden Garp olabilecek birisi olur mu?
Smoker sanki güçsüz kalacak gibi ileride.
Coby'nin Garp kadar potansiyeli var mı? Mangaka verir mi ona bu potansiyeli?
Bunlar kafamı karıştırıyor açıkçası.

Sabo-Kid-Zoro.

Zaten anket bir nevi "Serinin sonunda, listedeki en güçlü 3 isim kimlerdir?" sorusuna cevap sayılır.

Zoro.
Sanji.
Coby.
Kidd,Law,Hawkins falan önü açık adamlar ama üstteki üçlü önü daha da bir açık. Sabo amiral seviyesine yaklaşmış potansiyelin sonlarına gelmiş birisi bana göre, Küçümsemek için yazmadım ama seri sonunda ''kolay kaybetmez ama kazanamaz'' seviyesi olur yukarıdaki üçlüye.

Potansiyel olarak Sabo,Kidd hatta sürpriz olarak keskin nişancılar kralı demek istiyorum fakat karar vermek zor. Bir yanda da gönüllerin efendisi Sanji'miz var. Zoro desen Sanji kadar sevmesem de illaki güzel yerlere gelecektir. Birde Coby var inanıyorum bu çocuğa da. Bir yandan da listede olmasa da Robin kontra atak yapabilir. Zor konu olmuş :(

Ben bu listede 3 kişiden h.haki bekliyorum. Haliyle onları öne koyuyorum. Sabo-üç kardeşte de olur muhtemelen-, Zoro-en tepeye oynuyor ve h.haki böyle bir adamda uyanır- , Sanji - özellikle h.hakinin ateşi söndürme harlama gibi durumları Mr.Princede bunu göreceğimizi düşündürttü bana ve seri sonuna kadar kesin meyvesiz kalır diye düşündüğüm adamlardan malum all blueyu bulup bir dalıp görmeden olmaz ve bu adama h.hai power up lazım olur- bunlar en başta gelir sonrasında ise Kid, Drake ve Hawkins gelir. Ama sanki bir karakter bizi çok şaşırtacakmış gibi geliyor o da şu arkadaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık