Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] YU-GI-OH! Duel Links

Arkadaşlar altın trade için lazım oda 7 yada 8. levelda trader getiriyor oradan yapıyorsunuz gemler ile 10 lu pack açın beyaz ejderin olduğu rising serisi tavsiyemdir.

Birkaç saat oynadım oyunu.

Bol bol kart açın ama 3 kart çeşidi arasında ne fark var bilmiyorum. Fakat açtığınız kartlar birbiri ile alakalı.

O yüzden sadece tek bir pack çeşidini açın ki kart uyumunuz olsun.

Rituel kartları kazandım. Üstüne de ritüel kartını güçlendiren büyü kartlarım da var. Hayvani bir şey ortaya çıkıyor eğer kartlar gelirse ve yenilmez isem.

Öncelikle kartın aktif-pasif bir özelliği yok ise normal kart olarak güçlü kartlarınız olsun. Rakiplerim hep 4.seviye kartlar koyuyor ortaya. En az 1300 güçleri oluyor. O yüzden ilk kart kasın.

Elinize büyü kartları doldurmayın sonra ortaya koyacak yaratık bulamazsınız ve yenilirsiniz. Elinize ayrıca çok fazla 4 seviye üstü feda etmeli kart da doldurmayın. Sonra onları da oynayamazsınız koyacak kartınız olmazsa ve yenilirsiniz.

Ve cidden en iyi deste ve kart diye bir şey yok. Elinizde güçlü kartlarınız olsun dedim fakat öyle büyüler ve tuzak kartları ya da yaratıklar var ki 200lük 300lük yaratıklar gidip 7-8 yıldızlı kartları yiyor.

Destenizi uyumlu ve mantıklı şekilde kurmaya çalışın yeter.

Jinzo diye bir kart var. Bütün tuzak kartlarini etkisiz hale getirir. Şöyle birsey oyunu kitliyordu resmen.

Jinzo diye bir kart var. Bütün tuzak kartlarini etkisiz hale getirir. Şöyle birsey oyunu kitliyordu resmen.

jinzo karşıya geldiğinde biraz olay spell kartı ve şansına bakıyor yoksa evet dediğin gibi genelde bu kart geldiğinde bitirici oluyor :D

Arkadaşlar deste yaparken ortalam 20-30 kart arası yapın en aşağı 3-4 tane 4 yıldız üstü kart olsun dark magician girl ve dark magician ve blue eyes white dragon tavsiye ederim. misal 2 tane 1 tane feda ettiricek 2 tane 2 adet feda ettiren kart olsun destenizde. Bol bol 1. desteden ve 3. desteden açın tavsiye olarak çünkü rare kart değeri yüksek oranlar veriyor güzel kartlar geçiyor elinize ben genelde 10 lu acıyorum tekrar
arkadaş eklemek nick : venomandxneo yardım için yazabilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık