Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Yorumlarını En Mantıklı Bulduğunuz Üye/Üyeler?

'Korsanfan' forumunda Eric Cartman tarafından 9 Eyl 2019 tarihinde açılan konu

1. Eric Cartman Screw you guys! I am going home.

Eric Cartman (Screw you guys! I am going home.)
    Mesaj Sayısı 7,777
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    İyi günler arkadaşlar. :)

Konu başlığı her şeyi anlatıyor. Sizin bu forumda yorumların en tutarlı bulduğunuz, yorumlarına en çok güvendiğiniz üye ya da üyeler hangisidir?

Hekes kendi fandaşını söyler konu amacından sapar diye düşünen olabilir ama bence konuyu amacından asıl saptıracak şey bunun söylenmesi değil bunun ardından gelecek olan fan tartışmasıdır.

O yüzden lütfen yorumlarınızı " Benim X fandaşım en mantıklı yorumu yapar. Y fanlarını kudurtur." gibi ve ya buna benzer bir üslupla yapmayın.

İyi forumlar

Benim mantıklı bulduğum üye @Raiden

Çok talep olursa anket de eklenebilir.

İyi forumlar.

2. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 2,044
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Yıllardır manga takip etmiyorum . Ama önceleri Dragon-Erkan12 tartışmalarını okumak keyifliydi. Şuan ikisi de pek aktif değil. Çok atışıyorlardı ve ikisinin de hemen her konuda yazdıkları tutarlıydı. Onun haricinde @Dattebayo..! derim. Daha bu adamın tutarsız veya kötü bir üslupla yorum yazdığını görmedim ..

3. Dr. Hiluluk Jurakyūru Mihōku

Dr. Hiluluk (Jurakyūru Mihōku)
    Mesaj Sayısı 5,954
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Çok görüş ayrılıklarımız olsa da, bu sorunun cevabı benim için net @hyperbooster.

İşin içine usturuplu bir üslubu da katarsak @Riful ve @Historia da çok iddialı isimler.

Kıllatmadığı ve işi ciddiye aldığı zaman @Aiden ve @William cutting çok iyi manga yorumlarına sahipler.

4. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 11,287
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    En mantıklı üye biraz sayıları daraltmış, yorumlarını beğendiğim çok kişi var ama en mantıklısı geyik yapmadığı ve damarına basılmadığı zamanlarda @Millennium Wizard bence.

Bu arada bir aralar böyle bir konu vardı sanki, yok muydu ?

5. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,353
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
  6. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,601
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    @Master of Puppets Çok güzel konu açar, güzel tartışır.
    @ch3rl0b11n Tarafsız takılır genelde ondan iyi, yoksa kendisi tırt
    @Kuroro Bu arkadaş da taraflı değil pek
    @Dattebayo..! Eskiye göre formu düşse de hala severim yazılarını
    @Raiden Bakış açımız baya uyuşuyor
    @Historia Sanji hariç iyi :D
    @jason (etiketleyemedim niyeyse) Gene iyi bir tarafsız

Kalanı ya aktif değil ya da tırt. Belki unuttuğum olmuş olabilir tabiii.

7. Master of Puppets İyilik sağlık

Master of Puppets (İyilik sağlık)
    Mesaj Sayısı 5,107
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Yorumlarını hiç mi hiç katılmadığım lakin tutarlı olan bir sürü yazar var
    Örneğin: @RedTeroR , @Millennium Wizard
    Hem tutarlu olup hem katıldığım spesifik bir yazar yok sanırım, @Alpamis'le bire Zoro, Garp vb konularda çokça çatışırız, lakin tutarlıdır kendisi.
    Yorumlarını en çok beğendiklerim: @Raiden @Alpamis @Monkey D. Dragon @Rika @Yubashiri-sama @Millennium Wizard @Historia , fikirlerine katılmasam da çoğu zaman gayet eğlenceli içerik sunuyorlar.
    Bir de dondan çıkmış gibi çıkanlar var <3 @RedTeroR @Jiso
    Herkesi sığdırmak zor tabii.

8. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 16,841
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    En mantıklı yazan denildiği zaman şöyle eski yorumlara bakmak kurcalamak gerekiyor net hatırlamıyorum yorumlarını beğendiğim çok olsa da.Onları düşünüp yazayım.Mangayla ilgili ciddi yorumlarını beğendiğim çok var.@Alpamis @RedTeroR @Eustass Captain Kidd @Daredewill @Master of Puppets @Smoker @Raiden @Kompositör @Riful liste uzayıp gidiyor üye listesine de bakmam gerek.
    Damarına basılmadığı zamanlarda:hhh:beni çok güzel tanımlamışsın katılıyorum o sıralar dikkat etmediğim oluyordur.Genelde teori ve seriye dair yazdıklarımda kişisel görüşü karıştırmam ben o yüzden en mantıklı gelen yorumlarım onlar olabilir.Yoksa kişisel fan yorumları da bir kişinin mantıklı olabilir ama okuyan aynı bakış açısından bakmıyor.Mihawk beş para etmez açısından baktığı için mesela istediği kadar mantıklı olsun bakış açısını değiştirmeyecek o sebeple algılaması da çok farklı olur.

9. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,311
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Teşekkür ederim. Ben de senin yorumlama tarzını gayet tutarlı buluyorum. Bir ara ben de bir liste yazacağım bu konuya.

10. İnari Söylesene neden ŞANJİ

İnari (Söylesene neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 3,315
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık