Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Yonkou Kaptanları vs. Üst Düzey Denizciler

'Anketler' forumunda Dark King tarafından 23 Mar 2014 tarihinde açılan konu

?

Hangi taraf kazanır?

1. Yonko tarafı

72.9%
  2. Denizciler tarafı

27.1%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Raijin Üye

Raijin (Üye)
    Mesaj Sayısı 838
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2013
    Anket şartlarına göre yonkoulardan kan çıkar :/ Acımadan döver denizciler

2. Dark King Rayleigh

Dark King (Rayleigh)
    Mesaj Sayısı 2,135
    Üyelik Tarihi13 Şub 2014
    Marineford daki halleriyle değerlendirelim, öteki türlü işler değişir gerçekten :D

3. Eserovic Zoro ve Guts vs all

Eserovic (Zoro ve Guts vs all)
    Mesaj Sayısı 1,908
    Üyelik Tarihi1 Mar 2013
    yonkular affetmez :a:

4. killz0ne Vınıdın sınrı zırı ımırıl

killz0ne (Vınıdın sınrı zırı ımırıl)
    Mesaj Sayısı 7,390
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Kararsız seçeneğimi Denizciler olarak değiştiriyorum:a:

5. Pwn Goat Sengoku

Pwn Goat (Sengoku)
    Mesaj Sayısı 1,239
    Üyelik Tarihi25 Eyl 2010
    Newgate vs Sengoku. Sengoku wins.
    Shanks vs Garp. İlk başta eşit savaş uzadıkça shanks'in işine yarar yaşlı bir adam ile vs attığı için. Shanks wins
    Akainu vs Big mum. Akainu wins.
    Geriye 2'ye 1 vs'ler kalıyor. Bu seride hiç bir karakterin Roger'den tutun luffy'e kadar iki amirali alabileceğini düşünmediğim için diğer eşleşmeler nasıl olursa olsun denizciler kazanıyor benim mantığım ile.

Not: Sengoku'nun meyvesi altın bir Buda'ya dönüştürmüyor. Altın rengi bir Buda'ya dönüşüyor. Yanlış bilgi verilmesin. Bedeninin altın olduğu ile ilgili hiç bir bilgi geçmedi.

6. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 19,256
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009

Luffyi alamıyormuş arada çoktan kaynattılar adamı buggy kadar etkisi var :D Ama bak keçi daha güçlü acei öldürmüş :hhh:

7. serkan3441 (Üye)
    Mesaj Sayısı 350
    Üyelik Tarihi1 Eki 2010
    Denizciler tarafı daha ağır basıyor gibi bence.Fujitora'nın yeteneğini gördükten sonra diğer amiralin gücünü hayal bile edemiyorum.Kaldıki 7 vs 5 oluyor.Denizciler her türlü alır

8. Pwn Goat Sengoku

Pwn Goat (Sengoku)
    Mesaj Sayısı 1,239
    Üyelik Tarihi25 Eyl 2010
    O yorumu gördüm de görmemezliğe geldim MW neden bana 'ayrıca' bahsediyorsun o yorumdan :D. Birde yorumlara şöyle bir baktım herkes Garp vs WB demişte bir tek benim galiba WB'in sengoku ile vs atıcağını düşünen. Adam adaya geldiği zaman bile dire sengoku'ya selam verdi "Uzun zaman oldu ha, Sengoku!!" şeklinde. İkisinin de iriliği ve güçlerinin 'birazcık' benzer olması dolayısı ile ben hep bu ikisini denk gördüm vs attırırm ortamda. Tabi Sengoku'nun caribo/buggy hatta ve hatta Foxy ayarı görülmesi konuya olan bütün sevgimi/saygımı bitirdi bile :D.

Not: Nasıl bir tepki vereceğimi bilemedim fotoya. Hunharca gülen adam sengoku versiyonu demek istiyorum kısaca :D. Bu keçi bir harika dostum :D.

9. Crowley Üye

Crowley (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,629
    Üyelik Tarihi14 Eki 2012
    Ne Shanks'ın tam gücünü, ne Kaidou'nun nede Linlin'in gücünü gördük. Sadece Yonkou ismiyle değerlendirme yapıyorsunuz burada. Belki adamların efsanevi güçleri çıkacak? Whitebeard bile hasta yaralı haliyle 3 amiral ile ayrı ayrı başa çıkabildi. Linlin ve Kaidou, Beyazsakal'dan daha acımasızdır bence ve daha sert, daha çirkin dövüşüyorlardır. Adamların daha güçlerinin en ufak ayrıntısını bilmeden, yendirtiyorsunuz.

Şu Garp vs WB, Shanks vs Sengoku, geri kalanlar Linlin ve Kaidou'ya mantığını bir çıkarın bence aklınızdan. O iş öyle olmaz.

10. Dattebayo..! Fingolfin

Dattebayo..! (Fingolfin)
    Mesaj Sayısı 4,018
    Üyelik Tarihi29 Haz 2011
    Neden öyle olmaz, öyle olursa yonkouların bir şansı olmayacağı için mi:D Garp ve Sengoku tek başlarına bir yonkouyu tutabilir. Geriye 2vs5 kalıyor her halükarda bir yonkouya 3 amiral düşüyor ki inan bana gücünü görmediğimi kudretli yonkoular ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar 3 amiral aynı anda daldığında geberip giderler.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık