Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Yonkou Kaptanları vs. Üst Düzey Denizciler

'Anketler' forumunda Dark King tarafından 23 Mar 2014 tarihinde açılan konu

?

Hangi taraf kazanır?

 1. Yonko tarafı

  72.9%
 2. Denizciler tarafı

  27.1%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
 1. Dragon Sekai Saiaku no Hanzaisha

  Dragon (Sekai Saiaku no Hanzaisha)
  Mesaj Sayısı 2,451
  Üyelik Tarihi20 Tem 2009
  valla acayip kararsızım.şimdi olaydaki nüans şu bence;

  teachin durumu.şimdi teachi sadece yami yami no miyle alırsak,kusura bakmayın ama yarım yonko bile etmez,amiraller ezer gecer onu.ace bile teachi zorladı,wbnin ölüsü ayaklarına kapandırdı teachi.düşünün teach birini yakalayıp meyve gücünü iptal etse bile...alanda 5 amiral var yahu.istesinler teachi kevgir ederler.

  sengoku ve garp zaten yonko kıvamında adamlar.sengoku tek basına teachin deprem meyvesi almıs haline tayfasıda yanındayken daldı.

  herkez aynı düşünmüştür garp wbyi tutar.onlar baska adaya gecip ölene dek dövüsürler.biri ayakta ölür digeri yanına düşer dengelerler birbirlerini.sengokuyuda hangi yonkoya verirsen ver...

  linlin ve kaidouya en kötü ikişer amiral düşüyor.o yüzden wbye ragmen denizcilere vericem oyumu.

  bakın e.oda bu dengeyi saglarken wgnin eline 4 über adam vermiş denizcilerde 3 amiral ve filo amirali.dikkat edin 4 tanede yonko var.bu sartlarda üstün olanlar yonkolar.ama arkadas ankette 2 yeni amiralide olaya katmıs,üstelik garp var.ha teache de deprem meyvesi verseydi,teachin gücüde yonkoya cıkıcagı için garp bile kurtaramazdı denizcileri.ama sadece karanlık meyvesiylen,adam bile yeni dünyaya gitmeye yeltenmiyor,nereye amiral falan alıcak,aklını alırlar orada. :D yani oyum denizcilere.
   
 2. Kendisi o eski haliyleyse, gene çöp. Hakisiz Karasakal'ın ağzına sıçarlar, adamı yanına çekecek de gücünü alacak da.
  Düşünün; Akainuyu yanına çekiyor, magmayı yer erir gider.
  Kizaruyu çekiyor, vücutda 5-10 delik
  Aokijiyi çekiyor, gelene kadar donar.
  Deprem mi atacak hakisiz? Halaya katılır amiraller etkisiyle.
  Daha Wb'nin saldıracağını tahmin edemiyor mal. Şu anda bile çöptür o hakiyi öğrenemediyse.
   
 3. Death Knight rhaman31

  Death Knight (rhaman31)
  Mesaj Sayısı 4,172
  Üyelik Tarihi3 Kas 2010
  Denizciler alır.
   
 4. Dark King Rayleigh

  Dark King (Rayleigh)
  Mesaj Sayısı 2,164
  Üyelik Tarihi13 Şub 2014
  Karasakali başta hiç ankete koymayacaktim, koyacaksam da gura gura li son halini koymak istemedim beyazsakal dan dolayı. Niye ankete koymadin denmemesi için ben de hiç koymamaktansa bu şekilde koymak istedim.
   
 5. Dattebayo..! Fingolfin

  Dattebayo..! (Fingolfin)
  Mesaj Sayısı 4,407
  Üyelik Tarihi29 Haz 2011
  Konuyu çok sevdim ben vsleri kafamda canlandırdıkça çoşuyorum eşleşmeleri yazayım kendimce:D

  Garp-Wb, şimdi ne kadar uzun süreceğini bilmiyorum ama Wb'nin başka bir tarafa yardım etmek saldırmak gibi bir durumu olamaz bu süre içerisinde ki ben Garp'ın yeneceğini düşünüyorum zaten.

  Sengoku-Shanks, Shanks Sengoku'yu yener ama burada önemli olan Sengoku'nun Shanks'ı tutabilmesi, yardım gelene kadar dayanır eşit dövüşür çok zor anlar yaşatır Shanks'a sonuçta boru değil koskoca flo amirali görmüş geçirmiş adam.

  Kaido&Linlin-5 Amiral, beyler işte işin seyri burada değişiyor. İki amiral Kaido'yu oyalarken kalan üçü Linlin'i indirir. Ardından topluca Kiado'nun ırzına geçerler ve Sengoku'ya yardıma giderler. E haliyle Shanks'ta indikten sonra kalanların hepsi bi köşede oturup Garp vs Wb'nin tadını çıkartır bahis falan oynarlar kendi aralarında. Teach mi? O amele kuytu bir kayalıkta ölüme terkedilmiştir vsler başkadıktan birkaç dakika sonra
   
 6. Mesaj Sayısı 700
  Üyelik Tarihi6 Ağu 2012
  valla garp wb yi indirir fakat sonra dövüşecek dermanı kalmaz yarı ölü olur sengoku da herhangi bir yonkou ile net berabere biter belki shanks falan ayrılır öteki tarafta 5 amiral vs 2 yonkou çok açık oldu eşleşmelere göre her şey değişir ama sempatimden dolayı denizciler dedim tabi olayın düğüm noktası shanks :Dbu arada teach te anca bu adamlar arasında ezilirdi:p bu arada one piece in yarsı telef olur bu savaşta bu arada anket için teşekkürler foruma hareket katar bu anket şimdi aklıma geldi denizciler vs yonkular diyince şöyle olsa nasıl olurdu diye

  WB
  Shanks
  Linlin
  Kaidou

  vs

  Garp
  Sengoku
  Zetto
  Kong yada (filo amirali Akainu)
   
 7. arara Kuzan Aokiji

  arara (Kuzan Aokiji)
  Mesaj Sayısı 317
  Üyelik Tarihi12 Şub 2014
  Shanks tek başına hepsine postayı koydu. 4 yonkouya karşı hiç şansı yok denizcilerin :cool:
   
 8. Miora Pro-Asosyal

  Miora (Pro-Asosyal)
  Mesaj Sayısı 858
  Üyelik Tarihi8 Şub 2011
  Ben denizciler dedim bu karşılaşmaya. Ama senin dediğinde yonkoular rahat alır. Zetto daha luffye yenildi. Onu salla zaten. Kong muhtemelen dövüşebilcek gücü kalmamış bi adam. Garp ve sengoku yonkou ayarı. 2 yonkouyla onlar kapışır. Geriye kalan 2 yonkouda kong/akainuyu alır.
   
 9. Mesaj Sayısı 700
  Üyelik Tarihi6 Ağu 2012
  Zetto ile Kong un iyi zamanlarını baz almıştım fakat belirtmemişim :)
   
 10. Korsanlar ''Kralı'' モンキー・D・ルフィー

  Korsanlar ''Kralı'' (モンキー・D・ルフィー)
  Mesaj Sayısı 3,195
  Üyelik Tarihi29 Haz 2013
  Usta alır her türlü senin vs'yi yonkoular. Garp sengoku beyazsakal Shanks gitsinler bir yerde kapışsınlar geriye kalan takım zaten can alıcı olay burda 2 yonkou, Bir filo amirali + bir amirale karşı her türlü üstünlük kurar. Sonra canları isterlerse öbür vs ye de el atarlar:ehe:
   
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık