Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Anket] Yonkou Kaptanları vs. Üst Düzey Denizciler

'Anketler' forumunda Dark King tarafından 23 Mar 2014 tarihinde açılan konu

?

Hangi taraf kazanır?

1. Yonko tarafı

72.9%
  2. Denizciler tarafı

27.1%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. DragonSlayer (Üye)
    Mesaj Sayısı 339
    Üyelik Tarihi7 Mar 2013
    Alanda wb'nin evlatlarının olmaması hiçbirşeyi değiştirmez.Karşısında çöp takımı yok.5 amiral 1 garp 1 sengoku :D var.İstediği kadar deprem yapsın dursun.

2. Dark King Rayleigh

Dark King (Rayleigh)
    Mesaj Sayısı 2,164
    Üyelik Tarihi13 Şub 2014
    Denge diyelim hocam ona ki şu anda bile yonko şıkkı açık farkla önde gidiyor. Karasakalın sadece yami yami olmasının sabebi aynı mevyveden iki tane olmayacağı içindi :D

3. GrandeL Kibar_Barbar

GrandeL (Kibar_Barbar)
    Mesaj Sayısı 238
    Üyelik Tarihi25 Haz 2013
    Listede 1 Yonkou eksik olsaydı denizciler alırdı ama böylesi bir kapışmada Garp'ın varlığı bile sonucu değiştiremez.

4. Nasıl deprem yumruğu yapsın dursun canım? Madem bu deprem yumruğu bu kadar etkisiz güçlülere karşı, millet ne diye uğraşıyor kapacağım diye? Çöp takımı korkutmak için mi? Hakisi yetmiyor mu WB'nin korkutması için.
    @Bavs
    Yalnız şöyle bir durum var, 4 kişi olunca ona göre saldırabilir, fakat mekanda 8726389123 tane adam olunca kullanamıyordur gariban.

5. Korsanlar ''Kralı'' モンキー・D・ルフィー

Korsanlar ''Kralı'' (モンキー・D・ルフィー)
    Mesaj Sayısı 3,195
    Üyelik Tarihi29 Haz 2013
    O Karasakaldan önceydi şimdi zaman Karasakaldan sonra:D yani 5 dakika sonra oyundışı klacak bir abimiz var. Hadi diyorum vermeyeyim Sengoku'nun karşına bir yonkou Garp'ı da Shanks tutsun, Beyazsakal + 2 yonkou vs Sengoku + 5 amiral oluyor anca işi böyle beraberliğe taşıyorsun gibi oluyor. Ama Karsakal şuanki haliyle olsa iş belliydi ama maalesef:D

6. Dattebayo..! Fingolfin

Dattebayo..! (Fingolfin)
    Mesaj Sayısı 4,409
    Üyelik Tarihi29 Haz 2011
    Eksik zaten Teach'de yami yami var sadece

7. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 2,939
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Wb'ye Garp'ı versen ne yapacağını şaşırır, Garp'a odaklanmaktan diğerlerine mi saldırı yapacak?

8. DragonSlayer (Üye)
    Mesaj Sayısı 339
    Üyelik Tarihi7 Mar 2013
    Şimdi dostum savaş sahnesini kafamda canlandırdığım için deprem yumruğu yapması yeri yıkabilir.Tsunami oluşturabilir.
    Uzaktaki adama bir etkisi yok.Yeride yıksa tsunamide oluştursa denizcilerde bu gücü engellicek bir aokiji gerçeği var.Bunu zaten marinfordda yaptı.Wb tsunamiyi denizcilerin üstüne atmasının hiçbir dezavantajı olmadı.Bu yüzden ben deprem yumruğu yapmasının amirallere karşı etkisi olmaz dedim.

Allah aşkına bir kafanızda canlandırın.Bak en baba 2 adamı garpla sengoku wb'yi alsın.
    Fujitorayla yeni amiral kaidoyu alsın.
    2 meyveli haliyle akaiunu'dan kaçan bir karasakalı kimse almasın.O gene kaçsın.
    Aokiji linlini dövsün.
    Akaiunu+Kizaru'da Shanksı alır diye düşünüyorum.
    Belkide çok yanılıyorum.Yonkoular gerçekten aşırı güçlü insanlar çıkıcak.Ama en güçlü yonkounun wb olduğunu düşünerekten über karakterler çıkmıcaklarını düşünüyorum yonkou'ların.

9. GrandeL Kibar_Barbar

GrandeL (Kibar_Barbar)
    Mesaj Sayısı 238
    Üyelik Tarihi25 Haz 2013
    Yalnızca karanlık meyvesine sahip Karasakal Yonkou'luk makamına çok uzaktır. Onun yapabileceği tek şey kısa vadede bir amirali oyalamak.
    Kendisi ölümün eşiğindeyken bile Beyazsakal'dan yarım yiyen Karasakal'a Yonkou kalıbının içine almak konuyu açan arkadaşın kabahati.
    Kısaca söylemek gerekirse, Karasakal'ın ankette olması ya da olmaması hiçbir şeyi değiştirmez. Kendisi etkisiz eleman.

10. Korsanlar ''Kralı'' モンキー・D・ルフィー

Korsanlar ''Kralı'' (モンキー・D・ルフィー)
    Mesaj Sayısı 3,195
    Üyelik Tarihi29 Haz 2013
    Konuyu okudukça yeni şeyler keşfediyorum:D Biz Bu Garp'ı ve Sengokuyu hangi zaman aralığına göre değerlendireceğiz Marineyi bırakmış filan yazmışsın şuan ki zaman dilimi ise yani yaşlı ve psikolojik olarak bitik bir Garp ve saçları bembeyaz olan bir Sengoku ise işler yine değişir bende:ehe:

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık