Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece renkli manga çevirisi konu başlığı için tıklayınız.
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yonkou - Güç Dengeleri

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Dattebayo..! tarafından 17 Oca 2013 tarihinde açılan konu

1. Hakili Yumruk Marco the Phoenix

Hakili Yumruk (Marco the Phoenix)
    Mesaj Sayısı 1,297
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Aynen Teach'in hükümetle bir süreliğine iş birliği yapması teorisine bende sıcak bakıyorum.Ama goroseideki yaşlı elemanlar sadece politik güçten ibaret değillerdir.O savaş yaraları boşa olamaz.Hatta Bleach takip ettiysen bilirsin Yamamoto gibi bekliyorum ben goroseiyi.: )

1 amiral 1 yonkoyu alamaz zaten.Ama uzun bir süre tutar.Hatta baya baya kapışır iyi de hasar verir ama yenilir.WB'nin kalbi teklemesine bakma.Mf WB bencede diğer yonkoların 1 tık altındadır ama öyle uçurumda yoktur hani.Mesela Shanks'ta ya da BM'de WB'de ki saldırı gücü ve dayanıklılık yoktur.Birbirlerine üstün oldukları alanlar var.Hani Shanks,Kaido falan Aka'yı Aok'u öyle kolayca paket edemezler.

2. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,012
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Güçleri vardır mutlaka ama güçleri beklentimizi karşılayacak mı bilmiyorum. İleride yeni bir dünya hükumeti oluşumu duyarsak bu demektir ki Gorosei belirli bir seviye güç + politik güç demektir. Biliyorum evet Netero başganda olabilir. Bi iki antrenman yaptılar mı tamam. Başka bişeye gerek yok : ))

3. Mesaj Sayısı 5,898
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    2 yonkou denizcilerin üstünden tır gibi geçer. Çok zorlanmadan kazanırlar. Ise hükümet dahil olursa 4 yonkou zorlanır ve sonuç kestirilemez.

Oluşum olarak;

Bm»Kaido»Shanks»Bb

Bireysel güç olarak;

Kaido»Shanks»Bb»Bm

4. Jason Üye

Jason (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,547
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Teach o yami yami ile Bigmom gibi bir yaratığı yenemez. Depremi yer bu kadın. O yıldırımdan çizik almayan bir beden deprem felan dinlemez. Bigmom Teachi öttürür.

5. D.Dragon Üye

D.Dragon (Üye)
    Mesaj Sayısı 4
    Üyelik Tarihi8 Kas 2017
    1.kaido
    2.shanks
    3.teach
    4.big mom

6. Mesaj Sayısı 146
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Oluşum olarak ben Kaido ile Shanks'ın liderliği paylaşacağını düşünüyorum. Belki Kaido bir tık öndedir. Şuan Big Mom korsanlarının tüm adamlarını gördük diye belki en iyi oluşum olarak görülüyor olabilir ama ben Shanks'ın ve Kaido'nun oluşumunun daha iyi olacağını düşünüyorum.

7. Jason Üye

Jason (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,547
    Üyelik Tarihi27 Tem 2010
    Bigmom en iyi oluşum değil. antisi var hep elemanların.

Jinbei tayfanın yarısını '" dodgeliyor" .

Meyve ağırlıklı bir tayfa en iyi olamaz.

8. Eustass Captain Kidd King of the Desert

Eustass Captain Kidd (King of the Desert)
    Mesaj Sayısı 3,352
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Aokiji ve Akainu tük meyve kullanıcılarını aynı anda yener gibi bir şey bu.Kuzan dondurur Saka eritir al sana işlevi kalmayan adamlar.Sonrası kan vahşet.

9. Mesaj Sayısı 5,898
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2015
    Kaido Bm yer değiştirebilir, evet. Lakin Shanks ve Bb tayfasının daha çok bireysel anlamda ağır basan yonkoular olduğunu düşünüyorum.

Bm'ye gelince.. Salt tayfa değil organizasyon olarak değerlendiriyorum. Istihbarat sistemi vs. buna dahil.

10. Historia Tik Tak

Historia (Tik Tak)
    Mesaj Sayısı 847
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Shanks bana göre en güçlü yonko meyvesiz artı tek kollu yonko ama irade gücü zirvede.

Shanks yonkolar arası dengeyi koruyan kişi. Yonkolar arası mevzu çıkınca abi görevi görüyor bi nevi.

Teach tarafından sinsice katledileceğini düşünüyorum shanksin.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık