Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yhwach

Bleach okudunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 52 73.2%
  • Hayır

Kullanılan: 19 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    71
Yahu Emre sana bıraksa sen 100 kat daha iyi son yazardın. Böyle şey mi olur. Onun dışında bu kadar güçlendirirken rakibi amacı neydi?
İchigo'da dört güç unsurunun karmasından yeni bir güç doğacaktı ki adamın o gücü de Yhwach'a verdiği aklına gelmiş. :(
Sonu beni de hiç sarmadı.

Aşırı güçlüydü , Aizen bunun algılarıyla oynadı diye sevindik adam Aizen’i pert etti .

Yahu Emre sana bıraksa sen 100 kat daha iyi son yazardın. Böyle şey mi olur. Onun dışında bu kadar güçlendirirken rakibi amacı neydi?
Zaten güçlü tasarlamış mühürlenen güçleri geri geliyor bir süre sonra güçlendirme mevzusu dediğin odur.1000 yıl olayı işte zaten arcın ismi bu.Nazilerin imparatorluğumuz 1000 yıl ayakta kalacak söylemlerinden ilham alınmış.

Eline sağlık.Quincylerle güç dengelerinin hepten b.kunu çıkarmıştı zaten.Ne o öyle tanrısal güçler.Oldum olası sevmemişimdir o kadar hayvanat güçleri.

Konuyla alakası yokta bir şey sorucam.Grimmjow'a ne olmuştu ? En son çakma Aizen'i peşliyordu ama sonrasını bilmiyorum.

Eline sağlık.Quincylerle güç dengelerinin hepten b.kunu çıkarmıştı zaten.Ne o öyle tanrısal güçler.Oldum olası sevmemişimdir o kadar hayvanat güçleri.

Konuyla alakası yokta bir şey sorucam.Grimmjow'a ne olmuştu ? En son çakma Aizen'i peşliyordu ama sonrasını bilmiyorum.
Kisuke'yle birlikte halletmişti Askin'i ama sonrasında bir daha görünmediler diye hatırlıyorum.

İshida'nın durumu tersine çevirme yeteneği var ondan önce de Yhwach ile kapışabilecek tek kişi olduğu söylenmişti zaten. Büyük ihtimal quincy kanından yapılmış gümüş oku fırlatmadan Yhwach geleceği görmüştür ama İshida bu durumu tersine çevirmiş ok bir anlık da olsa Yhwach'ın kalbini durdumuş öyle yenilmiş :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık