Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Jenerasyonun Bir Beyazsakalı Olacak mı?

Benzer Bir Korsan Olur Mu ? Olursa Hangi İsim Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    86
Heh bende bundan bahsediyordum. Yav nerden çıkıyor bu? Tamam Rayleigh bi söz söyledi ama bu sözü herkes için argüman olarak sunamazsın ki? 20 yaşındaki Luffy ile konuşurken diyor onu. Her sakalliyi dedemiz sanmayalım. Ne anlatmaya çalışıyorum geliyorum hemen.
Potansiyel ve sınır diye kavramlar anime de de geçiyor değil mi? 50-60 yaşında kadar kaç tane ölümcül dövüşe girmislerdir kac kere arttirmislardir hakilerini. Ama bunun bir sınırı olmaz mı yav? O zaman şimdi Don chinjao, Garp falan da girsin habire güçlensinler.
Yani demek istediğim senin bu dediğine katılmıyorum. Bu saydığın adamlar çoktan potansiyelinin uç noktasına erişmişlerdir. Kata 50 yaşına girecek, amiraller 60. Bu kadar çakalın, güçlünün bulunduğu bulunduğu dünyada her amiraller de Kata da en az 30 senedir Yeni Dünya'da yonko veya en üst rütbeli denizcilerle habire savaş halinde zaten.
Tam toparlayamiyorum oruçtan :D Ama anlamışsindir sen. 50-60 yaşına kadar yeni dünyada faal takılan adamlar potansiyellerinin en uç noktasına ulaşmıştır.
Garp ve Chinjao bunun için çok yaşlı ama yahu :D Kaido'nun 30 larındaki gücü ve şimdiki gücü de belli mesela.Akainu mesela 2 yıl önceki haliyle mi kaldı sence.Marco da atıyorum sırasıyla amirale,Teach'e kafa attı.Kapışmadığı adam gelmedi.Bu adamlar aynı seviyelerinde kalmazlar bence.Haki bir zahmet sadece genç potansiyel sahibi adamlar için gelişmesin.Linlin bu arc net düşecek.Kata'nın misyonu daha da artacak haliyle.Boşuna muhabbetinin yapıldığını sanmıyorum.

Garp ve Chinjao bunun için çok yaşlı ama yahu :D Kaido'nun 30 larındaki gücü ve şimdiki gücü de belli mesela.Akainu mesela 2 yıl önceki haliyle mi kaldı sence.Marco da atıyorum sırasıyla amirale,Teach'e kafa attı.Kapışmadığı adam gelmedi.Bu adamlar aynı seviyelerinde kalmazlar bence.Haki bir zahmet sadece genç potansiyel sahibi adamlar için gelişmesin.Linlin bu arc net düşecek.Kata'nın misyonu daha da artacak haliyle.Boşuna muhabbetinin yapıldığını sanmıyorum.
Hocam şu mantıkla seri bitmez :D herkes sonsuza kadar gelişir.
Seride potansiyeli çok iyi olan isimler az buçuk belli bence.
Hasırşapkalar, süpernovalar, bb ve tayfası, coby, sabo ve hadi belki ucundan lucci ve smoker.
Commanderlar, amiraller, yonkolar, shichiler daha fazla gelişmezler.

Hocam şu mantıkla seri bitmez :D herkes sonsuza kadar gelişir.
Seride potansiyeli çok iyi olan isimler az buçuk belli bence.
Hasırşapkalar, süpernovalar, bb ve tayfası, coby, sabo ve hadi belki ucundan lucci ve smoker.
Commanderlar, amiraller, yonkolar, shichiler daha fazla gelişmezler.
Akainu cevabını verecek :D Seride gelişme sınırsız zaten değil.Gidipte 40 yaşlarında adamların gelişmesinde bir gariplik yok ama sadece.

Kaido 30 yaşındaki haliyle bir değildir ama adı üstünde 30. 50-60 yaş demiyoruz. Evet Akainu bence aynı güçtedir. 55 yaşında, bütün hayatı güçlü kişilerle geçen birisi meyve, teknik vs. eklemedigi sürece bir zahmet aynı olsun. Bu arada Garp ile Akainu arasında 10 yaş ya vardır ya yoktur. Benim demek istediğim Ray'in o sözünden çıkarak her uzun mücadele / zor mücadele veren herkesin hakisinin güçleneceğini söyledin birkaç defa. Potansiyelinin sınırına çıkmış karakterler isterse 100 tane öyle dövüşe girsin tecrübe ve akıl hariç ekstra güç katmazlar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık