Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni bankai teorileri

Bu arcda bankai görebileceğimizi pek düşünmüyorum boşuna bankai mühürlüyorlar sözü geçmedi bence onun için bankai göremeyeceğimizi düşünüyorum savaşta kaptanlar kido ile dövüşecekler bana göre ya da Zaraki gibi yüksek reiatsu gücüyle dövüşenler olacaktır.Ayrıca Zaraki eğer Aizen savasından sonra verilen arada kılıcının ismini ögrenemediyse ki ben öğrenemediğini düşünüyorum bankaiye ulaşamamış demektir.Bu arcda fanıda olduğum Urahara Kisukeden çok şeyler bekliyorum animede en çok bankaisini görmesini istediğim karakter hele ki Renjiye benim bankaim çalışmak için uygun değil dediğinde daha da çok meraklandım fakat aradan uzunca bir zaman geçti ve hala birşey göremedik.Ayrıca savaşta Vaizardlardan özellikle Shinjide bana göre savaşta öne çıkacaktır.
Aizeninde savaşa dahil olabileceğinide düşünüyorum.
En çok bankaisini görmek isteğim kişiler Urahara Kisuke,Hirako Shinji,Kyaroku, Yorouchi ve Unohana.

Urahara,Zaraki,Yamamoto,Ukitake,Kyoraku'yu göstersin yeter. Gerisi mühim değil. Bu karakterlerin bankailerini göstermeden bitirirse seriyi bleach de hep bişeyler eksik kalıcak tamamen bitemiycek yani. Oda olmadı millet para verir çiz ulan çiz bankai diye:D

yamamoto.ukitake.kyoraku. azien ile olan savaşta bankai açtılar. yamamoto butun saldırılarını kullanamadı bankai actıgı sıra aizenin planı yuzunden.

Kyoraku ve Urahara'nınkini görsem yeter bana... İkiside epey gizemli çünkü :)
Zaraki, Zanpaktou'yu çağırırken "Kol, bacak, kafa ne varsa kes, xxx " diye çağırır heralde :D

yamamoto.ukitake.kyoraku. azien ile olan savaşta bankai açtılar. yamamoto butun saldırılarını kullanamadı bankai actıgı sıra aizenin planı yuzunden.
Shikai ile bankai'yi karıştırdın sanırsam ? Kyoraku Stark'ın yaptıklarına karşılık tam bankai açacak iken Ukitake Senin bankain için etraftakiler hazır değil açarsan zora düşerler dedi ve orda yaptırmadı. Yamamato ise Sadece shikai ile etrafını küle çeviriyor banka ile dünyaya cehennemi yaşatırmış hangi ara açtı allah aşkına ? Ek olarak BANKAİ = Bleach bu herif bir şey uyduramayacaksa herkes iyi sövecek yazara. Bankai'leri deli gibi bekliyor okuyanlar. Benihime ise normal bir bankai değildir URAHARA kesinlikle modifiye etmiştir bana göre sadece shikai modunda neler yapan bir bankai bu. Zaraki ise Shikai dese 5 Kat ruh gücü artacak Bankai dediğinde kaç kişi etrafta nefes alabilir merak sorusu.

Zarakinin bankai açarsa tek atmasını sağlayan bir şey yapmaya çalışmaz adam dövüş çılgını :D hatta rakibi iyileştiren bir şey bile bankaisi olabilir dövüş uzasın diye

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık