Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ödül Tahminleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bildiğimiz üzere tayfa en son 2 yılı aşkın süre önce ödül artışı aldı ve o gün bu gündür, hükumetin başına onca iş açmalarına rağmen ödülleri hiç yükselmedi. Bu da tabi ki, hükumetin olayları örtbas etme gayretinden ileri geliyor. Shcichibukailerden birini daha devirdikleri Thriller Bark'ta ödüllerinin bir nebze de olsa artması makul olabilirdi. Zira Kuma oradaydı ve hepsini yüzünü gördü, fotoğraf da almıştır.
Neyse, bunlar geçmiş konular. Geçen geçti, önümüze bakalım.
Yeni arclar!
Balıkadam arcında koca bir adayı tehdit eden bir tayfayı hiç ama hiç zorlanmadan yok ettiler. Tabi orada ödüllerini arttırmaya kanıt olabilecek herhangi bir şey olmadığı için burayı atlayabiliriz.

Gelelim manga güncel bölümlerine.
Manga takip etmeyenlerin, devamını okumamasını hatırlatmama gerek yoktur herhalde?

Şu son bölümlerde tayfamız acayip tehlikelerin ve çok büyük olayların ortasında buldular kendilerini. Denizcilerin en baş belası üssü G-5'in efendisi ve vekili olan iki Koramiral var olayda, onlarca Denizci askeri var. Hükumete ihanet edip kendi başına işler karıştıran, başına uçuk ödül konmuş çatlak bir bilim adamı var. Bir asil Shichibukai var ve Shcichibukalerin en gizemlisi, en atarlısı Doflamingo hazretleri çıbanın başı durumunda. Koca bir adayı telef edecek güçte bir kitle imha silahı dolaşıyor ortalıkta. Yeni Dünya'nın efendileri ve en fırlama korsanları, olayı canlı olarak takip ediyor.
Bu durumda, Luffy ve 2 yıldır psikopatlaşmış tayfası çığırından çıkıp bu büyük ölçekli olayı da çözüp içinden canlı çıkarsa en azından bütün Yeni Dünya korsanları ve Denizcilerin tamamı bunu duyacak ve herkes ona göre davranacaktır. Hasır Şapkaların gelişini duymayan kalmayacak ve artık korsanlar da, denizciler de ayaklarını denk alacaktır.
Peki sizce bu olayların sonunda yeni ödüller ne olur? Ne kadar olmalıdır? Yetenek ve arz ettiği tehlikeye göre her tayfa üyesinin ödülü değişecektir elbette. Peki bu nasıl bir değişme olacak?

Benim bazı tahminlerim var:

Monkey D. Luffy
Yeni Ödül: 500 milyon üstü

Roronoa Zoro
Yeni Ödül: 300 milyon

Kara Bacak Sanji
Yeni Ödül: 240 milyon

Nico Robin
Yeni Ödül: 110 milyon

Sayborg Franky
Yeni ödül: 150 milyon

Brook (soul King)
Yeni Ödül: 120 milyon

Usopp
Yeni Ödül: 80 milyon

Chopper
Yeni ödül: 50 milyon

Nami
Yeni Ödül: 60 milyon

Bunlar benim tahminlerim. sizinkiler nelerdir?

Monkey D. Luffy 500 üstü
Roronoa Zoro 300
Nami 60
Usopp 120
Sanji 260
Tony Tony Chopper 90
Nico Robin 100
Franky 150
Brook 150
Bana göre , yani benim istediğim yeni ödüllerin bu civarda olması:respect:

Alex Louis Armstrong

Keşke bu kadar artsa hepsi ama sanmıyorumki bu kadar yüksek artsın . Monster trio artarda gerisinden pek umudum yok .

Luffy -550(Ace'e sübliminal mesaj)
Zoro-320
Sanji-240

diğerlerini tahmin etmek zor ama bu 3'ü aratabilir böyle.

Ustam bence seninkiler biraz abartlı olmuş ama kendi fikrindir saygım sonsuz bence şöyle olur :
Luffy : 475 milyon
Zoro : 215 milyon
Sanji : 190 milyon

Diğerlerini sonra editler yazarım şu anda aklıma gelmiyor :D

Luffy 550m
Zoro 320m
Sanji 260m
Konuyu görünce aklımda bunlar belirdi direk.İlk iki ödül Thorla aynı olmuş bende böyle düşünmüştüm.
Franky 135m
Brook 85m
Robin 110m
Nami 55m
Usopp 95m
Chopper 60m

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık