Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yazar Olmaya Çalışan Adamın Hazin Sonu (blog)

@Count Alucard Anladım, yazık olmuş yazdıklarına üzüldüm :( Ayrıca tasarımın ücretsiz olması, sana ait olmaması da çok yazık oldu süper bir şey halbuki :D

Yazma şevkin dönüş yapmış belli ki :) Bir şeyler yazmayı sevdiğin belli, ayrıca ben yazar değilim ama okuduklarım iyiydi. Yanisi madem öyle tekrar giriş derim bu işe :) Aynı proje olur faklı olur sen belirle. Ya da sadece bu blog üzerinden devam et sonra toplar deneme yayınlatırsın. Yazmak saygın bir şeydir, mutlu olman lazım yazabildiğin daha doğrusu yazdığın için :)
Benim de hoşuma gitti tasarım ama eklemek isteyip yapamadığım bir şey vardı. Ben de vazgeçtim. :D

Tekrar baştan başladım yazmaya aklımda kalan kurguyu düzenlemekle meşgulüm şu ara.

Dertleşebildiğin birisi yok galiba. Olsa iyi olurdu. Yazdıklarını birilerine göster. Bu da bir paylaşımdır. Düzenli yazmalısın ama rahatlamak için yazma, anlamak için yaz. Eğer düz yazı yazıyorsan kendini kaybetmemeye çalış. Aksi halde yazdıkların kopuk şeyler olur. Şu halde sen bile toplayamazsın.
Dertleşecek var da uzakta şu aralar. Çalışırım. Umarım o duruma gelmem

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık