Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yamato Tayfaya Gelir mi?

Sizce katılır mı?

• Kullanılan toplam oy
    394
Tayfaya katılmasını ilk olarak Luffy teklif etmediği için işi zor. Bence katılamaz. Olsa olsa tek açılıp kendi tayfasını kurar sonra da büyük hasır şapka filosunun bir üyesi olur.

Oda, imparatorları işlemeye başladığından beri ya birileri ölüyor ya da uzuv kaybediyor, dramı farklı yollarla hissettirmeye çalışıyor. Mesela, kek arcta tayfa ve destekçilerin sağ salim Totto Land'dan çıkması için ortam gayet uygundu, buna rağmen bir can alarak imparatorun ağırlığını kısmen de olsa bize hissettirmeye çalıştı. Zo ona keza, imparatorun tek bir adamı minklere cehennemi yaşattı. Şimdi geldik Wano'ya, Wano'nun zaman atlamasından sonraki en kanlı arc olacağı aşikar. Zo'yu ve Totto Land'ı daha gerçekçi kılmak için mangakanın neler yaptığını da biliyoruz. Wano için ise daha hard bir şeyler yapacağını düşünüyorum.

Tayfadan birilerine kıyacağını sanmam ama Yamato bu iş için biçilmiş kaftan. Kendisine Oden diyor ve Wano'nun sınırlarını açmak gibi bir amacı var, E Luffy ile denize de açılmak istiyor, duygusal alt yapı daha şimdiden hazır. Wano'nun sınırları açılacaksa Oda birilerini feda edecektir, kendisi de biliyor, iki imparatora karşı her şey yolunda giderse bu saçmalık olur.

Ayrıca Yamato'ya ismini verirken ''IJN Yamato'' bu gemiden esinlendi ise hiç şansı yok.

Umarım arc sonunda Yamato ablamız Momo’nun elinden rica ile ya da dayakla Odenin kılıcını alır ve Momo’ya elinde ki sopayı verir. Ve böylece tayfa’nın ikinci en güçlü kılıç ustası olabilir. Zoro zaten Kuinadan antremanlı Kadın kılıç ustaları ile eğitim yapmaya... Hem böylelikle ben Odenim diyen Yamato, Oden gibi kılıç kullanırken, Ejderha yavrusu Momo kardeşimizde Kaido gibi sopa kullanmış olur. Ve biz de bunu görüp, Vaovv Oda bir dahi deriz. Ve mutlu son...

Umarım arc sonunda Yamato ablamız Momo’nun elinden rica ile ya da dayakla Odenin kılıcını alır ve Momo’ya elinde ki sopayı verir. Ve böylece tayfa’nın ikinci en güçlü kılıç ustası olabilir. Zoro zaten Kuinadan antremanlı Kadın kılıç ustaları ile eğitim yapmaya... Hem böylelikle ben Odenim diyen Yamato, Oden gibi kılıç kullanırken, Ejderha yavrusu Momo kardeşimizde Kaido gibi sopa kullanmış olur. Ve biz de bunu görüp, Vaovv Oda bir dahi deriz. Ve mutlu son...
+1 ama ulti'yi tekleyen adam zoro'ya yenilmez. Hele ki güç sıralaması kart sıralamasına göreyse imkansız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık