Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yakusoku No Neverland

İlk bölümü izledim. Fena değildi. En azından izlerken başka şeyler ile uğraşasım gelmedi. Bakalım çılgın çocukları ilerleyen bölümlerde neler bekliyor olacak.
Bana göre 1.sezon da bazı karakterlerin sesleri 2.sezonda değişmiş gibi geldi. Sence de bir farklılık yok mu yoksa aynı mı?

Şimdi izleyebildim bölümü.
Senaryoyu değiştirmişler sanırım. Yuugo ya sernayodan çıkarıldı veyahut yuugo'yu sonraki bölüm dışarıdan, sığınağa gelip ve öyle karşılaşacak Enma'larla. Bu arada farkettiysen ormandayken, yer altına düşüyorlardı o sahneyi de kesmişler.
Baya konuşma da kesilmiş bakalım nasıl toparlayacaklar

Sanırım nedeni filler bolumlerin eklenmesi yuzunden. Bu yuzden karakterin gelisi gecikecek sanirim.
Gelsin de. Sağolasın

Baya konuşma da kesilmiş bakalım nasıl toparlayacaklar

Gelsin de. Sağolasın
4.bölüm çıktı.
Bu bölümde de gösterilmedi Yuugo. Ve mangadaki "oyun alanı" arcı da atlanmış. Gösterilmesi gereken bir karakterdi Yuugo ve onlarla beraber hikayesi... Kötü bir izlenim bıraktı bu durum bende.

4.bölüm çıktı.
Bu bölümde de gösterilmedi Yuugo. Ve mangadaki "oyun alanı" arcı da atlanmış. Gösterilmesi gereken bir karakterdi Yuugo ve onlarla beraber hikayesi... Kötü bir izlenim bıraktı bu durum bende.
Henüz izlemedim ama üzüldüm şuan ya. Bi arc direkt silinmiş oldu :/

4.bölüm çıktı.
O arc gelişimleri için çok önemliydi yav. Çok yanlış karar vermişler. Zaten çok uzun seri de değil.

Mangayı okuyanlar için 2.sezonu tavsiye etmiyorum. Okumayanlar içinse izleyebilirler, pekte sıkılacaklarını zannetmiyorum ama olayların işlenişinin 1.sezona göre çok berbat olmasından dolayı onlarda sıkılabilir. 1.sezon mangaya bağlı kaldığı için çok iyiydi ve işlenişi cidden güzeldi.

İzlemekten sıkıldım ama senaristin nasıl bir final yapacağını merak ediyorum.

Duyduğuma göre bu sezon, final olacağı için biraz sabredebilirim sanırım.

2.Sezonu sırf meraktan nasıl bir şey ortaya çıkacak diye izledim ama 8.bölümden sonra pekte sarmayınca, sıkkınlık duygum, merak duygumu yenerek, 2.sezonu yarıda bıraktım.

Bu arada seri final yaptı.

Sen 1.sezonla güzeldin, öyle kal. 2.sezon yokmuş veya yarıda bırakılmış gibi davranırız :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık