Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşayan En Güçlü Karakter

Rayleigh reyizdir. Gözlem hakide bir adada bulunan tüm hayvanların sayısı ve hangilerinin Luffy'den güçlü olduğunu bile bilir. Yani gözlem hakide seride görünen en üstün kişidir. B. Hakiyi sınırlarına kadar kullanabilir, Luffy'nin 2 yıl önceki en güçlü halinde yenemediği hayvanı çok rahat bir şekilde yenmiştir. Seride Shanks'la birlikte şimdiye kadarki gördüğümüz en iyi B. Haki kullanıcısı diyebiliriz. H. hakide yine Shanks'la birlikte yine gördüğümüz en iyi kullanıcıdır. Serinin en önemli gücü haki olarak açıklandığına göre Garp'da ne var ne yok görmedik bu yüzden Shanks ve Rayleigh en çok öne çıkan isimler. Shanks'ın K. hakisi hakkında konuşamasakta bana göre Rayleigh'in ki daha üstündür aynı şekilde B. Hakide de daha üstündür. Ayrıca tecrübe olarak Shanks'dan çok öndedir. 2 yıl önce koca Calm Belti yüzerek geçebiliyordu şimdi 2 yılda üstündeki hamlığı attığını düşünürsek dünyanın en güçlü adama Rayleigh'tir.

Rayleigh reyizdir. Gözlem hakide bir adada bulunan tüm hayvanların sayısı ve hangilerinin Luffy'den güçlü olduğunu bile bilir. Yani gözlem hakide seride görünen en üstün kişidir. B. Hakiyi sınırlarına kadar kullanabilir, Luffy'nin 2 yıl önceki en güçlü halinde yenemediği hayvanı çok rahat bir şekilde yenmiştir. Seride Shanks'la birlikte şimdiye kadarki gördüğümüz en iyi B. Haki kullanıcısı diyebiliriz. H. hakide yine Shanks'la birlikte yine gördüğümüz en iyi kullanıcıdır. Serinin en önemli gücü haki olarak açıklandığına göre Garp'da ne var ne yok görmedik bu yüzden Shanks ve Rayleigh en çok öne çıkan isimler. Shanks'ın K. hakisi hakkında konuşamasakta bana göre Rayleigh'in ki daha üstündür aynı şekilde B. Hakide de daha üstündür. Ayrıca tecrübe olarak Shanks'dan çok öndedir. 2 yıl önce koca Calm Belti yüzerek geçebiliyordu şimdi 2 yılda üstündeki hamlığı attığını düşünürsek dünyanın en güçlü adama Rayleigh'tir.
Hocam ray-san kizaru'dan daha güçlüdür muhabbeti bile tartışmaya açıkken nasıl yaşayan en güçlü adam olabiliyor? Yanlış anlama sert bi üslubla yazmadım ifade koymayınca pek belli olmuyor neyi nasıl söylediğimiz:D

Hocam ray-san kizaru'dan daha güçlüdür muhabbeti bile tartışmaya açıkken nasıl yaşayan en güçlü adam olabiliyor? Yanlış anlama sert bi üslubla yazmadım ifade koymayınca pek belli olmuyor neyi nasıl söylediğimiz:D
Açıkladığım gibi oluyor :) Gördüğümüz en iyi K. Haki sahibi. Gördüğümüz en iyi 2 B. Haki kullanıcısından biri. Gördüğümüz en iyi 2 H. Haki kullancısından biri. Kizaru konusu bir baloncuk içinde yazan pant ifadesinden ileri giden bir şey. Bana göre Ray-san o halde bile alırdı. Bri de belirttiğim gibi 20 yıllık hamlığı vardı ve hamlık dediğimiz şeyle koca Calm Belti deniz canavarlarını kese kese geçiyor ve 2 yıl Luffy'i çalıştırıyor bu arada eski haline yaklaşmıştır. Beyazsakal gibi hasta bir adamda değil ve dünyanın tecrübesini yaşamış, hakinin serideki en önemli şey olduğunada hesaba katarsak bence şuan yaşayan en güçlü kişi olması için yeterli. Roger'in o gençken gelişi ve konuşmaları ve 2. kaptan olması bile birbirlerine çok çok yakın güçte olduklarını gösterir bana göre.

Açıkladığım gibi oluyor :) Gördüğümüz en iyi K. Haki sahibi. Gördüğümüz en iyi 2 B. Haki kullanıcısından biri. Gördüğümüz en iyi 2 H. Haki kullancısından biri. Kizaru konusu bir baloncuk içinde yazan pant ifadesinden ileri giden bir şey. Bana göre Ray-san o halde bile alırdı. Bri de belirttiğim gibi 20 yıllık hamlığı vardı ve hamlık dediğimiz şeyle koca Calm Belti deniz canavarlarını kese kese geçiyor ve 2 yıl Luffy'i çalıştırıyor bu arada eski haline yaklaşmıştır. Beyazsakal gibi hasta bir adamda değil ve dünyanın tecrübesini yaşamış, hakinin serideki en önemli şey olduğunada hesaba katarsak bence şuan yaşayan en güçlü kişi olması için yeterli.
Seride kaptanından daha güçlü bi adam görmedik ve Roger ray-san'ın kaptanı. Garp'ta Roger'ın dengi bi karakter. Yani yaşlandıkça ray-san power-up almadıysa ki almış gibide durmuyor Garp'ın ondan daha güçlü olduğu bariz bence ki sadece Garp değil Shanks, Dragon, Akainu'da daha güçlüdür ray-san'dan.

Açıkladığım gibi oluyor :) Gördüğümüz en iyi K. Haki sahibi. Gördüğümüz en iyi 2 B. Haki kullanıcısından biri. Gördüğümüz en iyi 2 H. Haki kullancısından biri. Kizaru konusu bir baloncuk içinde yazan pant ifadesinden ileri giden bir şey. Bana göre Ray-san o halde bile alırdı. Bri de belirttiğim gibi 20 yıllık hamlığı vardı ve hamlık dediğimiz şeyle koca Calm Belti deniz canavarlarını kese kese geçiyor ve 2 yıl Luffy'i çalıştırıyor bu arada eski haline yaklaşmıştır. Beyazsakal gibi hasta bir adamda değil ve dünyanın tecrübesini yaşamış, hakinin serideki en önemli şey olduğunada hesaba katarsak bence şuan yaşayan en güçlü kişi olması için yeterli. Roger'in o gençken gelişi ve konuşmaları ve 2. kaptan olması bile birbirlerine çok çok yakın güçte olduklarını gösterir bana göre.
raysanın kaptanı ile başabaş dövüşebilen,rogerla birbirlerini ölümün eşiğine getirebilmiş bir Garp var.o yüzden çok az bir farkta olsa garp öndedir raysandan

Mantıken şu an One piece evreninde yaşayan en güçlü adam Kara sakal'dır.Çünki op evreninde BB'den gayri hiç kimsede bir yumruğuyla dünyayı yıkımın eşiğine götürecek güç yok dolayısıyla meyvasından ötürü yaşayan en güçlü adam BB oluyor malesef.

Mantıken şu an One piece evreninde yaşayan en güçlü adam Kara sakal'dır.Çünki op evreninde BB'den gayri hiç kimsede bir yumruğuyla dünyayı yıkımın eşiğine götürecek güç yok dolayısıyla meyvasından ötürü yaşayan en güçlü adam BB oluyor malesef.
Bi hakili kesişe bakar ayrıca meyveyi Wb kadar iyi kullanabileceğini zannetmiyorum dünyayı değil basit bir adayı yoketmek için bile bayağı bi efor sarfetmesi lazım ve bildiğimiz üzere adaların, kayaların falan b.haki kalkanı yok:D Shanks çok fena çizer bunu bebelik döneminde aldığı yaranın intikamını alır

burada belitilen insanların gücünü tamamıyla görmedik ama şöyle bir yaklaşımda bulunursak Roger döneminin en güçlü şahsı ve kk ise Garp'la yüzlerce savaşa girmiş ve bu ikisi yenişememişse Garp'tır diyorum. Garp yaşlandı diyen arkadaşlarımız var. Hasta WB savaş alanını dağıttıysa ve tüm gücünü sergilemediyse sadece yaşı çok olan Garp en güçlüdür diyorum. WB Marineford'a ölüme gelmişti, bir söz söylemişti Luffy ve Ace için; ''Buradan sadece 1 kişiyi yeni dünyaya yollayabilirsem yeter '' diye. Uzun lafın kısası en güçlü Garp'tır arkadaş. Zaten forumda yeterli değeri görmüyor bu yaşlı adam.

Kaptanından güçlüsünü görmedik ama bu olmayacağı veya eşit güçte insanlar olamayacağını göstermez. Bazı insanlarda liderlik vasfı daha fazladır veya Luffy gibi insanları kendine çekme özelliği. Roger ile aynı güçte değildir veya aynı güçtede olabilir. Ama Roger'i Ray-san'dan ayıran Luffy gibi D. iradesini ve kararlılığını taşıması, herşeyin sesini duyması veya bilmediğimiz başka bir gücüdür. Fiziksel güçte ve hakide pek fark olduğunu sanmıyorum. Shanks, Garp ve Dragon daha güçlüdür diyenlere saygı duyarım ben sadece gördüğümüz kadarıyla konuştum. Dragon'un ne kadar güçlü olduğunu sadece tahmin edebiliriz. Garp'da ise sadece denk dövüştü lafını biliyoruz ama nerdeyse hiçbir olayını görmedik, bana göre Rayleigh'te denk dövüşürdü veya Rayleigh'in Roger'i ölümün eşiğine getirecek kadar güçlü olup olmadığını bilemeyiz, Zoro'da Luffy'i ölümün eşiğine getirebilir ki CC bile istese öldürmüştü. Bunun harici Shanks daha güçlü olabilir ama onunda sınırlarını bilmiyoruz. Sonuç olarak ben gördüğümüz şeylerden yola çıkarak kişisel görüşümü belirttim diğer isimleri söyleyenlerde kendilerince haklılardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık