Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşayan En Güçlü Karakter

denklik ve eşitlik farklı kavramlar hepimizin bildiği gibi.roger ve garp birbirlerini ölümün eşiğine getirmişler demek ki güçleri yakın yani denk.beyazsakal ise berabere kalmış.aradaki fark 0.o yüzden beyazsakal ve roger garp'tan bir tık öndeydiler.rhaman arkadaşımız da roger garptan güçlü garp wb'den güçlü dediği için imkansız olduğunu anlatmaya çalışmıştım
Kavramdı terimdi falan gerek yok böyle şeylere aslında hocam düşün iki insan var ve birbirlerini defalarce öldürecek kadar dövüyolar yenişemiyolar ölümüne dövüşüyolar ölmeye ramak kalıyo ve bu bir kerede olmamış defalarce kez olmuş yani iki insan bundan daha fazla ne kadar denk,eşit olabilirki birbirine ? Wb içinde buggy denk dövüşüyolardı diyor ayrıca kapakta iki kral diye yan yana çiziyor mangaka demekki onlarda denkmiş ama ne olursa olsun roger garp denkliğinden öte bişey olcağını zannetmiyorum zaten ötesi olsa ikisinden biri ölürdü.

hocam yalnız buggy denk demiyor.''beyazsakal..o adam korsanlar kralı roger ile dövüşüp berabere kalan tek kişi'' diyor.
Garp'ı adamdan saymamış o zaman:D Sonuç olarak onlarından denk olduklarından bahsetmiş aynı şekilde buggy değilde olayın asıl kahramanı roger, garp la denk olduklarından bahsetmiş yani aynı kapıyo çıkıyor gene olay.

Reversi

monkey.d.dragon dedim denizciler geldiği yeri bile bulamıyor bana göre doğayı kontrol etme gücü olduğunu tahmin ediyorum

roger ve wb yoksa garp var kardeşim.wbnin ölüsü yonko ediyor,az zorlasa 2 amiralle dövüsücek.garpta yaslılık var ama herkez göz ardı ediyor.bu adam rayleigh gibi karıya kıza dalmamıs.zephry gibi kol kaybetmemiş.wb gibi kalbinden hasta çöktümü kalkamamazlık etmiyor.adam zinde,bir zıpladı saniyede caktı yumrugu marcoya formuda yerinde.haliylen güc kaybetmiştir ama yonkolardan yinede güclüdür bence.

ona yakın gücü olabilecek adamlar oglu dragon ve shanks.teach gitsin kumdan kale yapsın.gücsüz ve ezik oldugu için e.oda acıdıda iki meyve verdi ona.shanks,garp dururken digerlerine güclü denmez.adamlar saf güc meyve canavarı degiller,gercek canavarlar.

dragonun ise durumu belirsiz.ama bu adam devrim ordusunu yönetse ne olur,yönetmese ne olur.babası garp,oglu luffy gücleri ortada.houshoku haki kanlarından gelen bir güc.ivankov acıkca söyledi.birde bu adamda düsünülen gibi rüzgar logiası veya hava parameciası varsa shanksıda asabilir bence.sonra kuma ve ivankovun yetenegini görünce,dragonun yonkolardan daha güclü olabilecegi kanaatine vardım çünkü dünyaya meydan okuyan gücün komutanları, shicbukailerle denk ve herkez devrim ordusundan degilde, dragondan korktuguna göre bu adam, wbnin tayfasını cıkarttıgı gibi cıtayı yüksege cekiyor olmalı gücüyle.

shankste rahatlıkla birinci olabilecek bir adam.geldi gösterdi.bitirin savası dedi bitirdiler.wbye kılıc cekti tek koluyla wbnin bisentosunu karsıladı.akainuyla her carpıstıgında agır basan wb,shanksle denk vurustu gitti gök yarıldı.teach dünyayı yıkıcam cag benim dedi.shanks gel kocum güreselim dedi,yemez daha zamanı gelmedi dedi ;)

ben oyumu garpa verdim ama kesinlikle garp yaslandı gücten düstü diyeniniz varsa,zannetmiyorum cok düssün ama o zamnda ya dragon ya shankstır cok cekişmeli olur bu üçü arasında bence ;)

[YOUTUBE]37Q1Ct02CR4[/YOUTUBE]

Animede Buggy, Beyazsakal'ın Roger ile eşit şekilde dövüşebilen tek adam olduğunu söylüyor.

Manga sayfasında ise, Roger ile teke tek dövüşebilen tek adam olduğunu söylüyor.

Anime çevirileri daha güvenli genel olarak.

hocam denk demiyor işte sen ısrarla denk olduklarından bahsetmiş diyorsun :D denklik işareti klavyede nasıl yapılıyor bilmiyorum ama 9.98 denktir 10 a.10 a eşit sadece 10 vardır ama bunun gibi fark var garp ile beyazsakal-roger arasında
Hocam denklik eşitlik falan gerek yok gereksiz ayrıntılara benim sana demek istediğim şu bu adamlar aynı güçteler eşitler denkler yani sen hangisi daha çok hoşuna gidiyorsa o kelimeyi söylediğimi farzet aynı güçteler işte:D Hem olaya senin mantığınla baktığımız zaman birinde buggy dövüşüp berabere kaldılar diyor diğerinde dövüşen adam nerdeyse birbirimizi öldürüyorduk diyor hangisi daha bi denk yada eşit diye girceksen olaya illa roger garp olayı daha önde farkındaysan. Tabi senin mantığınla baktıkmı öyle bence hepsi denk yada eşit yada ne dersen o işte işarete karmaşaya gerek yok al bak şöyle roger=garp=wb bu kadar;) Denklik eşitlik falan 2 bilinmiyenli problemlere çevirmeye gerek yok olayı basit bişey. Zaten bu yüzden yaşlanmış olmasına rağmen hala dünyanın en güçlü adamı diyebileceğimiz bi karakter Garp ama ace öldü adam emekli oldu bi üzüntü bi çökme falan oldu ondan ötürü güçten düşmüşse, ortada Shanks gibi bi azman var üstüne gücünü görmesekte Dragon gibi bi karakter var. Bu üçü arasında gidip gelir oylama sanırsam

Karasakal veya Dragon diye düşünüyorum. Karasakal 2 meyveside yokken Shanksı yaralayabilmiş bir adam şimdi ki hali ise söylemeye gerek yok. Dragon ise kendi gücünü bilmesekte en büyük 2 oluşumdan birinin lideri sonuçta buda bir güç.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık