Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Yaşayan En Güçlü D. Hangisidir?

Yaşayan En Güçlü D. Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    160

Monkey D. Garp
Denizcilerin kahramanı, Yumruk Garp lakaplı insan azmanı. Seride çoğu karakterin saygı duyduğu bir isimdir. İnsanüstü güçlü ve hızlıdır. Dövüş tarzı olarak hakili yumruklarla pata-küte giriştiği söylenebilir. Yaşına rağmen devasa güllelerle top gibi oynayabilir. Antreman olarak yumrukla dağ parçaladığı söylenmiştir.

Marshall D. Teach
İki şeytan meyvesini birlikte kullanabilen tek OP karakteridir. Yediği logia türü Yami Yami meyvesi yüzünden, aldığı darbelerden başka insanlara oranla daha çok hasar alır. İnsanüstü bir dayanıklılığı vardır. Shanks'a kalıcı bir yara bırakmıştır. Dünyanın en güçlü paramecia şeytan meyvesi Gura Gura no Mi'yi ele geçirmiştir.

Monkey D. Dragon
OP dünyasının en çok aranan suçlusudur. Devrimci ordusunun lideridir. Dünya hükümetinin belki de en çok çekindiği isimdir. Luffy'i kurtarırken yıldırım düşürüp fırtınalar koparttığından ötürü hava olaylarına müdahale edebildiği düşünülmektedir.

Şimdilik Dragon diyorum. Lakin Teach seri sonlarına doğru gözüktüğünde Dragon'u geçmiş olur. Teach ve tayfası hala gelişim aşamasında. 3. meyveyi de yer yakında. Ya da yemiştir bile.

Başka D.ler çıkabilir belki ama onlar da Luffy gibi gelişme aşamasındadır. Şu an yaşayan en güçlü D.ler Teach ve Dragon'dur. İkisinden biridir. Yakın zamanda Luffy de katılır bu gruba.

Teach.

D.lerin yüz karası olan şahsı anket kapsamında değerlendirmek istemiyorum D. saymıyorum çünkü onu.Zaten bir imparator etmez kolay kolay.

Dövmeli de o kadar fazla güçlü değildir.Fuji'den güçlüyse öpüp başına koysun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık