Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 38 30.2%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 88 69.8%

• Kullanılan toplam oy
    126
O değil de kitaplara bağlı kalmalarına sevindim ama hiçbir kitabı okumadım. :D Yüzük üçlemesiyle kıyaslarsak kaliteleri nasıl sizce? İyi malzeme var mı?

@First Son of the Sea @Bilture19
Bir umut işte. :(

Üçlemeden de mi içerik alacaklarmış. Bunu duymamıştım ben nereden bulabilirim bu bilgiyi?
Spekülasyon bunlar sadece. Üçlemede işlenmeyen kısımları gösterecekler. Aragorn'un kolcu olma hikayesi gibi. Kitapta bahsedildi bunlardan, ama filmde yoktu.

O değil de kitaplara bağlı kalmalarına sevindim ama hiçbir kitabı okumadım. :D Yüzük üçlemesiyle kıyaslarsak kaliteleri nasıl sizce? İyi malzeme var mı?

@First Son of the Sea @Bilture19
Bir umut işte. :(
Silmarillion tarih kitabı gibi. Evrenin yaratılması ile başlıyor ve yüzüklerin efendisi hikayesinin başladığı yere kadar geliyor. Kim nereden gelmiş, ne yapmış, derdi neymiş. Bu tür şeyleri anlatıyor. Tolkien açık kapı bırakmamak için her şeyi anlatmış. Gandalf'ın kullandığı kılıcı bile kimin ne zaman yaptığı, daha önce kimlerin kullandığı falan bile yazıyor. Detayı sen düşün yani. İşte bu yüzden fantastik evren kurgusu içerisinde Orta Dünya kadar kapsamlı bir eser yok.

Silmarillion tarih kitabı gibi. Evrenin yaratılması ile başlıyor ve yüzüklerin efendisi hikayesinin başladığı yere kadar geliyor. Kim nereden gelmiş, ne yapmış, derdi neymiş. Bu tür şeyleri anlatıyor. Tolkien açık kapı bırakmamak için her şeyi anlatmış. Gandalf'ın kullandığı kılıcı bile kimin ne zaman yaptığı, daha önce kimlerin kullandığı falan bile yazıyor. Detayı sen düşün yani. İşte bu yüzden fantastik evren kurgusu içerisinde Orta Dünya kadar kapsamlı bir eser yok.
Böylesine ağır ve kapsamlı bir eserin ekranlara aktarılması çok zor olsa gerek. Bu işi layığı ile yapabilirlerse tarihin en iyi dizisi bizleri bekliyor diyebilirim öyleyse.

Böylesine ağır ve kapsamlı bir eserin ekranlara aktarılması çok zor olsa gerek. Bu işi layığı ile yapabilirlerse tarihin en iyi dizisi bizleri bekliyor diyebilirim öyleyse.
5 sezonda parça parça işleyebilirler bence. Hoş her sezon kaç bölüm olacak tam belli değil sanırım ama 10 bölümden az ya da fazla olmaz bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık